Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Saxo Bank rozšiřuje obchodování s opcemi díky novému kombinovanému obchodnímu příkazu

Investice Saxo Bank 01.12.2016 | 08:57 0 Komentářů

Online investiční a obchodní specialista Saxo Bank dnes oznámil představení nového nástroje – kombinovaného obchodního příkazu – pro všechny klienty obchodující s opčními kontrakty.

Kombinovaný obchodní příkaz umožní klientům využívat pokročilé opční strategie, protože budou moci najednou zadávat příkazy k prodeji, případně nákupu, nejrůznějších opcí pomocí jediného obchodního příkazu.

Jak uvedl Georgio Stoev, produktový manažer futures a opčních kontraktů: „Místo toho, aby klient obchodoval opce jednu po druhé, může jednotlivé příkazy nyní zadávat současně a vykonávat najednou. Díky tomu mohou klienti jednoduše využívat zavedených opčních strategií, jako jsou například straddle, ratio spreads a iron condor.“

Představení nástroje kombinovaného obchodního příkazu je potvrzením, že Saxo Bank hodlá svým klientům nabízet bezchybné provádění obchodů v rámci multi-asset nástrojů a současně jim zajistit větší kontrolu a transparentnost nad každým obchodním příkazem.

Kombinovaný obchodní příkaz bude zahrnovat přehled „Greeks“ u opcí a výpočet marže pro každý jednotlivý typ obchodu a strategii na obchodním příkazu.

Patrice Henault, vedoucí futures a opčních kontraktů Saxo Bank, dodal: „Pro nás je zásadní, aby nejlepší osvědčené postupy držely krok s měnícím se prostředím. Toto je pro Saxo Bank zásadní milník v konsolidaci naší pozice předního specialisty na multi-asset obchodování a investice. Díky využívání kombinovaného obchodního příkazu mohou klienti využít větší efektivity kapitálu, snížit tržní riziko a analyzovat strategie před jejich uplatněním.“

Kombinovaný obchodní příkaz bude možné využívat pro všechny nabízené cenné papíry kotované na americké burze, ETF a indexované opce v rámci platformy SaxoTrader.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.