Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Saxo Bank rozšiřuje nabídku platformy TradingView o akcie a CFD obchodované na amerických burzách

Investice 15.07.2021 | 13:01 0 Komentářů
  • Prostřednictvím TradingView, sociální platformy, kterou každý měsíc využívá přes 29 milionů klientů z celého světa, umožňuje Saxo obchodování se 182 devizovými páry a páry kovů
  • Nyní mohou klienti prostřednictvím TradingView nově obchodovat nejen s devizami, ale i s akciemi a CFD na jednotlivé akciové tituly na americké burze

Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznámila, že sociální obchodní platforma TradingView, která nabízí pokročilé nástroje pro sledování a grafické znázornění cenných papírů, kryptoměn i devizových instrumentů, bude nově umožňovat také obchodování s akciemi.

Od 14. července 2021 mohou klienti Saxo Bank prostřednictvím TradingView obchodovat s devizami a více než 3000 cennými papíry a CFD na jednotlivé akciové tituly. Zároveň získají plný přístup k výkonným nástrojům platformy TradingView za příznivé ceny.

V posledním roce zaznamenala Saxo Bank zvýšený zájem klientů o akcie i CFD a tento krok je plně v souladu se závazkem společnosti zajistit svým klientům lepší podporu a nabídnout široké spektrum možností v oblasti obchodování a investic.

TradingView je populární zejména mezi našimi klienty z Japonska, Velké Británie, Singapuru, Dánska a Austrálie. V uživatelských recenzích a zpětné vazbě od prodejních týmů jsme zaznamenali značný zájem klientů o přístup k akciovým produktům, a tak jsme opravdu rádi, že můžeme nabídku TradingView dál rozšířit a zajistit svým klientům kvalitní podporu a širokou škálu produktů, do nichž mohou investovat a s nimiž mohou obchodovat,“ říká Stanislav Kostyukhin ze segmentu komerčních vlastníků – obchodníků Saxo Bank.

Aby zvýšila svou atraktivitu pro současné i budoucí klienty, bude Saxo Bank dál pracovat na zajištění co nejširšího přístupu na globální kapitálové trhy. V nadcházejících měsících má v plánu platformu TradingView dále rozšířit, nabídnout přístup na evropské a asijské burzy cenných papírů a později i podporu poměrně nově nabízených kryptoměnových párů.

Další informace naleznete na adrese https://www.home.saxo/platforms/third-party-tools/tradingview.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.