Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

Saxo Bank představuje nový nástroj pro technickou analýzu – integrovanou aplikaci Autochartist

Banky Saxo Bank 27.02.2017 | 10:14 0 Komentářů

Investiční a obchodní banka Saxo Bank oznámila novou spolupráci se společností Autochartist a hodlá nabídnout integraci nástrojů Autochartist do platformy SaxoTraderGO, což klientům umožní obchodovat na základě automatizované technické analýzy a aktuálních obchodních signálů pro třídy aktiv.

Investiční a obchodní banka Saxo Bank oznámila svou spolupráci se společností Autochartist při tvorbě automatických nástrojů technické analýzy a aktuálních obchodních signálů pro své klienty. Nástroje Autochartist budou dostupné přímo v platformě SaxoTraderGO.

Díky hluboké integraci nástroje Autochartist můžeme dále rozšířit analytické nástroje, které klientům poskytujeme. Není třeba otevírat jiné prohlížeče, spouštět aplikace nebo systémy třetích stran. Hloubková integrace funguje uceleně na řadě zařízení a poskytuje klientům nástroje technické analýzy a aktuální obchodní signály skutečně „na dosah ruky“,“ uvedl Kim Cramer Larsson, hlavní technický analytik a vedoucí platforem Saxo Bank.

Spolupráce Saxo Bank se společností Autochartist je příkladem toho, jak moderní makléři využívají technickou analýzu pro poskytování jednoduchých, důležitých a funkčních informací svým klientům. Tato úroveň integrace nemá v odvětví obdoby, protože jde o kompletní integraci obsahu do celého systému obchodování, který klient používá; od otevření pozice po nastavení úrovně odchodu. Taková péče o klienty je právě to, co dělá ze Saxo Bank přední firmu v odvětví,“ říká Ilan Azbel, generální ředitel společnosti Autochartist.

Pokročilé algoritmy společnosti Autochartist neustále sledují světové trhy a poskytují aktuální obchodní signály prostřednictvím široké řady parametrů na základě technické analýzy. Každý obchodní signál představuje jednoduchý přehled podkladové analýzy a automaticky vypočítanou vstupní cenu, cílový zisk a přípustnou ztrátu, takže klient může obchodovat přímo prostřednictvím platformy, jakmile se příležitost objeví na trhu.

Sledování trhu z hlediska obchodních signálů pomocí technické analýzy je obvykle časově náročné a vyžaduje hluboké znalosti. Tento nový nástroj nechá za vás pracovat technologii a umožňuje klientům pokrýt a analyzovat trh v celé šíři s daleko vyšší efektivitou. Autochartist poskytuje analýzu a aktuální signály, které klientům umožní činit nezávislá a dobře informovaná rozhodnutí, jakmile se obchodní příležitost objeví,“ uvedl Kim Cramer Larsson ze Saxo Bank.                                                                                                                                     

Hloubka integrace klientům umožní využívat individuálně nastavitelné filtry, které se zaměří na příležitosti, které jsou v souladu s jejich preferovanými třídami aktiv a obchodními strategiemi, nebo může klienta upozornit na důležité události na trhu týkající se jimi preferovaných aktiv.

Klienti, kteří mají zkušenost s technickou analýzou, mohou tento prvek využít pro pokrytí více instrumentů a tím zjednodušit výzkum trhu, který je časově velmi náročný. Klienti, kteří se v technické analýze tolik neorientují, mohou AutoChartist využít pro rozšíření svých obchodních strategií. Díky tomuto nástroji mohou zahrnout prvek technické analýzy ve svém rozhodování,“ uvedl Kim Cramer Larsson, Saxo Bank.

Nástroj Autochartist je dalším dokladem toho, že Saxo Bank je skutečně světovou institucí, protože tento nástroj bude při uvedení na trh v nadcházejících týdnech již k dispozici ve více než 20 jazycích.

Autochartist sleduje více než 50 měnových párů, 200 akcií, největší indexy i hlavní komodity a je poskytován všem klientům Saxo Bank zcela zdarma. Dále bude tento nástroj k dispozici i white label klientům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.