Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Saxo Bank posiluje ve Finsku, představí novou platformu Mandatum Trader

Banky Saxo Bank 29.10.2018 | 19:53 0 Komentářů

V první polovině roku 2019 představí společnost Saxo Bank ve spolupráci s Mandatum Life novou online obchodní službu založenou na nejmodernější investiční technologii Saxo Bank. Tato služba otevře přístup na globální investiční trhy finským akciovým investorům a nabídne pokročilé nástroje a služby pro aktivní obchodníky. Mandatum Life bude odpovědná za přihlašování a identifikaci klientů, zatímco Saxo Bank má na starosti obchodní služby a technickou stránku platformy. Cílem je posunout Finsko v oblasti investování do první ligy mezi ostatní severské země.

„Na tomto trhu vnímáme obrovský potenciál, proto chceme finským investorům nabídnout více možností. Globální rozměr nové služby Mandatum Trader představuje nové příležitosti pro diverzifikaci portfolií finských investorů,“ uvedl generální ředitel Mandatum Life Petri Niemisvirta, a dodává, že cílem společnosti je učinit Finy bohatšími. Nabídka instrumentů zahrnuje více než 35 000 finančních instrumentů na globálních kapitálových trzích, včetně akcií, ETF, měn a komodit.

Klienti obchodující s Mandatum Trader si mohou vybrat mezi několika obchodními a investičními aplikacemi, což poskytuje komplexní nabídku a hodí se pro investory ve všech segmentech a s nejrůznější úrovní investičních zkušeností i majetku.

Generální ředitel a zakladatel Saxo Bank Kim Fournais uvedl: „Podporujeme vizi Mandatum Life poskytovat finským investorům lepší globální investiční příležitosti. Díky novému řešení Mandatum Trader získají finští obchodníci a investoři mnohem lepší podklady pro řízení svých investic a vybudování diverzifikovaných portfolií v celé řadě aktiv a v nejrůznějších regionech.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.