Úterý 11. května. Svátek má Svatava.

SAB Finance spouští novou fintech platformu ProStream®. Nabídne globální platby bez poplatků

Podnikání 09.04.2021 | 13:10 0 Komentářů

Společnost SAB Finance spustila pro klienty novou fintech platformu ProStream® nabízející globální platby bez poplatků. Moderní fintech aplikace klientům umožňuje rychle, jednoduše a výhodně směňovat devizy a platit online do celého světa zdarma. Bez poplatků je také samotná směna i vedení klientského účtu ve více měnách. Díky platformě ProStream® tak dosáhnou na nejvýhodnější devizové kurzy na trhu a nulové poplatky i menší firmy a podnikatelé. Obsluha platformy ProStream® je snadná, intuitivní, dostupná odkudkoli a na jakémkoli typu zařízení. Kompletní informace jsou k dispozici na www.prostream.cz.

S příchodem pandemie koronaviru došlo k zásadnímu urychlení digitalizace mnoha činností nejen ve finančním sektoru. Přicházíme se špičkovým fintech řešením a těší mě, že umožníme klientům online rychle a jednoduše směňovat a platit do celého světa. Zároveň to vnímám jako klíčový digitální nástroj pro naši celosvětovou expanzi prostřednictvím globální domény www.prostream.com,“ uvádí ke spuštění nové platformy Radomír Lapčík, zakladatel společnosti SAB Finance.

Společně se spuštěním digitální aplikace přichází SAB Finance nově s možností zasmluvnění firemní klientely plně online bez nutnosti osobního setkání. Proces zasmluvnění je rozdělen do šesti jednoduchých kroků, které zajistí pomocí intuitivních a přehledných formulářů od budoucích klientů veškeré nezbytné informace. Celý proces zasmluvnění je navržen tak, aby byla zachována potřebná míra identifikace klienta, jeho informovanost o zpracovaných informacích a bezpečné prostředí pro předání údajů do SAB Finance.

Začít obchodovat se SAB Finance nikdy nebylo jednodušší. Jednoduché online zasmluvnění a pohodlné online obchodování prostřednictvím web aplikace ProStream® je unikátní příležitostí pro každou firmu i podnikatele, jak získat více ze svých devizových směn. Zároveň ušetří spoustu času, který můžou věnovat svému podnikání,“ dodává Radomír Lapčík.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.