Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

S GE Money Bank mohou podnikatelé spořit také v eurech nebo dolarech

GE Money Bank nabízí podnikatelům spořicí účet nejenom v korunách, ale také v eurech nebo dolarech. Peníze, které podnikatelé generují ze zahraničních obchodů, se jim tak zhodnocují vyšší úrokovou sazbou než na běžném účtu. Ve srovnání s termínovanými vklady k nim mají navíc kdykoliv přístup a mohou je flexibilně využívat při svém podnikání.

„Spořicí účet pro komerční klienty GE Money Bank je určený fyzickým i právnickým osobám, které podnikají na zahraničních trzích. Zisky z vývozu zboží, poskytování služeb zahraničním klientům apod. totiž nemusejí převádět na koruny, aby se jim úročily výhodnější sazbou. Založení a vedení tohoto spořicího účtu v EUR či USD je samozřejmě zdarma,“ říká Lukáš Krejza, produktový manažer GE Money Bank.

Spoření v eurech či dolarech má obecně výhody také v souvislosti se směnnými kurzy. Díky spořicímu účtu GE Money Bank mohou podnikatelé své volné prostředky v eurech či dolarech zhodnotit, aniž by o část těchto peněz přicházeli jejich směnou.

Výhody spořicího účtu GE Money Bank v EUR nebo USD:

  • Účet je zakládán na dobu neurčitou, bez termínů a výpovědních lhůt.
  • Klienti mají okamžitý a snadný přístup k penězům přes Internet Banku nebo službu BankKlient.
  • Celý zůstatek, bez ohledu na výši vkladu, je úročen výhodnou sazbou 0,20 % p. a. (spořicí účet v eurech), resp. 0,10 % p. a. (spořicí účet v dolarech).
  • Úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu.
  • Převody z běžného účtu na spořicí účet ve stejné měně a opačně jsou automatické.
  • Založení, vedení i zrušení spořicího účtu je zdarma, bez minimálního vkladu nebo zůstatku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.