Pondělí 18. ledna. Svátek má Vladislav.

Rovnou do „Národního“ – Raiffeisenbank novým generálním partnerem Národního divadla

Banky 29.06.2017 | 12:46 0 Komentářů

Raiffeisenbank se od 1. září 2017 stává novým generálním partnerem Národního divadla. Poté, co se prostřednictvím dlouhodobého partnerství s Českou golfovou federací, špičkovými amatérskými a profesionálními hráči i nejprestižnějšími golfovými turnaji etablovala jako banka českého golfu, vstupuje nyní do světa kultury a umění. Za cíl si dává podpořit kvalitní a rozmanitou uměleckou tvorbu, kterou Národní divadlo na všech svých scénách přináší, a pomoci v dalším rozvoji kultury
v České republice.

„Je nám ctí, že můžeme podpořit jeden ze symbolů národní identity. Jsme hrdí, že naše jméno spojujeme s takto prestižní a reprezentativní kulturní institucí. Velmi se těšíme na budoucí spolupráci a budeme se maximálně snažit přispět k dalšímu rozvoji všech scén a uměleckých souborů Národního divadla,“ říká generální ředitel a předseda představenstva Raiffeisenbank Igor Vida.

„Příchod nového generálního partnera do Národního divadla je pochvalou za naše umělecké výsledky i oceněním vzrůstajícího počtu diváků. Je také nadějí pro lepší podporu rozvoje českého divadla. Neseme společnou  odpovědnost za morální a kulturní podobu naší společnosti,“ uvedl ředitel Národního divadla prof. MgA. Jan Burian.

Generálním partnerem Národního divadla bude Raiffeisenbank po dobu tří následujících divadelních sezón (2017/2018, 2018/2019 a 2019/2020) s možností prodloužení spolupráce i na další období.

Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.