Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

ROUND HILL CAPITAL ZÍSKAL DVĚ NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ V RÁMCI PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE PIE EUROPEAN PROPERTY INVESTOR AWARDS 2018

Investice 20.06.2018 | 10:35 0 Komentářů

Round Hill Capital, realitní firma působící v oblasti investic, developmentu a asset managementu, získala v rámci prestižní realitní soutěže PIE European Property Investor Awards 2018 dvě nejvyšší ocenění v kategoriích: Realitní fond roku 2018 (Fund of the Year – Overall) a Rezidenční realitní fond roku 2018 (Fund of the Year – Residential). Celkové vítězství v této odborné realitní soutěži oceňuje organický růst portfolia, zajímavé akvizice, vstup na nové evropské trhy a pozitivní přínos k rozvoji profesionálního realitního podnikání.        

Round Hill Capital působí v Evropě jako realitní investor, asset manager a nově také jako developer především rezidenčních nemovitostí určených k dlouhodobému pronájmu. Portfolio téměř 100.000 bytových jednotek napříč Evropou se významně rozrostlo zejména v uplynulých dvanácti měsících, kdy firma uskutečnila několik významných akvizic na trzích, kde již působí (především v Německu, dále v Nizozemí a také v České republice) a vstoupila na nové evropské trhy (akvizicí ve Finsku).

Celkové vítězství v soutěži PIE European Property Investor Awards 2018 však kromě růstu portfolia oceňuje i trvalé zvyšování jeho kvality zejména aktivní a odbornou správou nemovitostí, rozšiřováním služeb pro nájemníky, technologickým inovacím a důrazem na profesionalitu realitního podnikání.

Ocenění Realitní fond roku 2018 v prestižní odborné realitní soutěži PIE European Property Investor Awards 2018 si velmi vážíme. Potěšilo nás, že naše úsilí nabízet cenově dostupné a zároveň kvalitní bydlení napříč Evropou oceňují nejen naši klienti, ale také odborná realitní komunita,“ uvádí Stan Kubáček, investiční ředitel Round Hill Capital pro Evropu.    

Round Hill Capital působí v ČR od roku 2015. Spolu s americkou investiční společností Blackstone vlastní a spravuje portfolio 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském kraji, a to prostřednictvím své dceřiné firmy RESIDOMO. Firma rozšířila v březnu 2018 své tuzemské podnikání akvizicí 273 bytů v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Generálním ředitelem firmy RESIDOMO je od listopadu 2017 Jan Rafaj, první viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

RESIDOMO je největším privátním poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Firma se zaměřuje na dlouhodobou aktivní správu daných nemovitostí a rozšiřování nabídky kvalitních služeb, které jsou s bydlením spojeny. Patří k nim kompletní digitalizace správy bytového fondu (provoz čtyř klientských center a zákaznické linky 7 dní v týdnu), Domovník a Servis 48 (osoba pověřená správou přímo v domě a opravy realizované do dvou dnů), Hodinový manžel (pro drobné opravy v bytě), bezpečnostní kamery a řada sociálních služeb (Alimenty dětem, Senior asistent, provoz tří komunitních center).

V první polovině roku jsme zhodnotili naše služby a připravili jsme plán jejich dalšího rozvoje. Poté, co je schválí naši investoři, představíme je našim nájemníkům a široké veřejnosti. Věřím, že jejich realizaci odstartujeme ještě letos a že přispějí k vyšší kvalitě bydlení v Moravskoslezském kraji,“ dodává Jan Rafaj, generální ředitel RESIDOMO.

Firma založila také Nadační fond RESIDOMO, ze kterého podporuje život místních komunit, ochranu beskydské přírody a rozvoj drobného podnikání. RESIDOMO sponzoruje řadu špičkových sportovních a kulturních akcí, které se na Ostravsku konají (např. festival Colours of Ostrava), dva hokejové kluby HC RESIDOMO Havířov a HC Vítkovice Ridera a mnohé jiné aktivity.

Tisková zpráva: Round Hill Capital

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.