Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

RoklenFx hlásí prudký růst. Jeho klienti už na směnách překonali půl miliardy korun.

Banky 28.04.2016 | 14:38 0 Komentářů

Klienti revoluční online směnárny RoklenFx v tomto týdnu pokořili hranici v hodnotě 500 milionů směněných korun. Finanční skupina Roklen přitom spustila svou platformu pro online směnu a platbu teprve před třemi měsíci. (Tisková zpráva: Roklen)

Oblibu dosáhl RoklenFx zejména díky bezpoplatkovému transparentnímu systému s pevnou kurzovou marží 0,08 %. Jde o maximálně férový přístup ke klientům, kterým se celá skupina Roklen odlišuje od konkurence. Velmi výhodný kurz pro všechny a žádné poplatky za domácí nebo zahraniční platbu se ukázaly být obrovskou konkurenční výhodou.

„Jsme velmi potěšeni důvěrou, kterou nám naši klienti v pilotním provozu naší online směnárny vyjádřili,“ říká Radim Krejčí, obchodní ředitel skupiny Roklen. „Chceme i nadále dynamicky růst, proto prodlužujeme velmi výhodné podmínky online směny a platby. Zároveň věříme, že díky maximální transparentnosti a žádným skrytým poplatkům budujeme trvalou důvěru u současných i budoucích klientů,“ doplňuje Krejčí. Závazek fixní marže a plateb zdarma původně platil jen do 30. dubna 2016 (více v této tiskové zprávě).

V rámci nové kampaně Na rovinu a na rok! nabízí RoklenFx jistotu kurzové marže 0,08 % po dobu jednoho roku, pokud se zájemce o službu stane klientem do 31. července 2016. „Marži 0,08 %, což jsou u eurokoruny zhruba 2 haléře od aktuálního kurzu na devizovém trhu, navíc nově garantujeme jako maximální. Podle vývoje na trzích a v závislosti na likviditě může být tato marže dokonce ještě nižší,“ doplňuje Krejčí.

Co se týče všech poplatků, tedy za vedení účtu, příchozí a odchozí platby (tuzemské, ale i do zahraničí), zůstává v platnosti plně bezpoplatkový systém.

Více informací naleznete na stránkách www.roklenfx.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.