Pondělí 25. října. Svátek má Beáta.

Rizikové životní pojištění FLEXI RISK vyplácí dvojnásobek při invaliditě 3. stupně

Pojišťovna Kooperativa podpořila pojištění invalidity 3. stupně v rámci rizikového životního pojištění FLEXI RISK zvýhodněnou akcí. Klientům, kteří si od 1. února do 31. března 2019 toto pojištění v produktu FLEXI RISK sjednají a v budoucnu jim bude přiznána invalidita 3. stupně nebo dlouhodobá péče od II. stupně, vyplatí dvojnásobek pojistné částky.

Invalidita výrazně ovlivňuje schopnost vydělat si peníze na živobytí, proto při ní většinou dochází ke značnému poklesu příjmu. „Invalidní důchod ani zdaleka nenahradí obvyklý příjem, proto by pojištění invalidity nemělo chybět na žádné smlouvě životního pojištění,“ říká Petr Procházka, ředitel Úseku vývoje a řízení produktů FLEXI a bankopojištění.

Statistiky o invaliditě ukazují, že 96 procent invalidity je způsobeno vážnými nemocemi a jen 4 procenta lidí je invalidních následkem úrazu. „Důležité je proto si invaliditu pojistit nejen z důvodu úrazu, ale hlavně z důvodu nemoci. Lidé si totiž invaliditu pojišťují většinou z důvodu úrazu a vážnou nemoc jako důvod invalidity značně podceňují a zapomínají si jej pojistit,“ doplňuje Petr Procházka.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.