CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

06. 12. 2021

0 komentářů

Reshoper mění majitele. Shoptet kupuje známý český e-commerce veletrh

 

Významný e-commerce veletrh a konference Reshoper mění vlastníka. Spojuje se se společností Shoptet, československou jedničkou v poskytování e-shopové platformy. Cílem tohoto spojení je oslovení nových klientů a rozšíření povědomí o veletrhu i mimo tradiční účastníky. 

 Reshoper je velkolepá akce pro takřka 4 000 odborníků, provozovatelů e-shopů nebo potenciálních nových podnikatelů v e-commerce, kteří se každoročně potkávají na letňanském výstavišti, aby společně hledali cesty, jak zvýšit zisky z online prodeje, vytvářet lepší marketingové kampaně a zefektivnit procesy v e-shopech.

„Reshoper dlouhodobě vnímáme jako nejlepší e-commerce akci v České republice a jsme rádi, že bude nově vznikat pod našimi křídly. Věříme také, že je to koncept, který si zaslouží společně s námi jít na zahraniční trhy. Naším cílem je z Reshoperu postupně vybudovat největší středoevropskou e-commerce konferenci,“ říká CEO Shoptetu Samuel Huba s tím, že firma chce Reshoper začít postupně představovat dalším zahraničním trhům, kde sama působí.

Akce si udrží svou nezávislost i kvalitu

Nezávislost odborníků i vystavovatelů chce Shoptet nadále zachovat „Chtěli bychom všechny účastníky ujistit, že veletrh i konference zůstanou zcela nezávislé, jako tomu bylo doposud. Naším cílem není měnit věci, které fungují, a návštěvníci díky nim mají Reshoper rádi. Budeme se ale snažit posunout akci zase o krůček dál, protože bychom rádi oslovili nové klienty a rozšířili povědomí o veletrhu i mimo již tradiční účastníky,“ říká CMO Shoptetu Radek Hudák s tím, že Shoptet mimo jiné plánuje nasazení nových forem spolupráce.

REKLAMA

Zároveň dodává, že Shoptet má dnes největší marketplace aplikací pro e-shopy i nejširší komunitu specialistů, kteří služby pro e-shopy nabízí. V tomto vidí firma v souvislosti s Reshoperem logickou synergii.

S tím souhlasí také zakladatelka a dosavadní organizátorka veletrhu Eva Knirschová. „Když jsme začali prodej veletrhu plánovat, Shoptet byl prvním potenciálním partnerem, kterého jsme měli v hlavě. Mám radost, že jsme se poměrně rychle domluvili a věřím, že firma takové velikosti dokáže posunout veletrh ještě o úroveň výše,“ říká Knirschová.

„Při jednání o prodeji Reshoperu pro mě bylo klíčové, aby si akce udržela svou nezávislost a kvalitu. Po mnoha společných debatách s Radkem a dalšími zástupci Shoptetu mám pocit, že v tomto jsme na stejné vlně a Reshoper bude v dobrých rukou,“ říká pořadatel Jindřich Faborský.

První novinky návštěvníci zažijí již při 4. ročníku Reshoperu, který se uskuteční 13. dubna 2022 na letenském výstavišti PVA EXPO Praha.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Berkshire Hathaway – Buffettův stroj na peníze

Foto: Shutterstock Rostoucí úrokové sazby, rekordní inflace, narušené dodavatelské řetězce a nyní navíc obavy z ozbrojených konfliktů. Otazníků visících nad ekonomikou vskutku není málo a právě v takových chvílích nejvíce doceníme jednu z důležitých vlastností společnosti Berkshire – její stabilitu.

Text: redakce

07. 02. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.