Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

RENOMIA v Plzni mění adresu

Pojištění 30.03.2015 | 13:14 0 Komentářů

RENOMIA, a. s., největší pojišťovací makléř na českém trhu, přestěhovala své plzeňské kanceláře do nových prostor. Od 30. března 2015 sídlí pobočka v administrativní budově HAMBURK v Nádražní ulici 14, kde si RENOMIA pronajala 3. nadzemní podlaží. (Tisková zpráva: RENOMIA)

Plzeňská pobočka největší pojišťovací makléřské společnosti se vzhledem ke strategickému růstu a plánovanému rozvoji rozhodla přesídlit na novou adresu. Nové kancelářské prostory se nacházejí v těsném sousedství centra města a díky výborné dopravní dostupnosti je i nadále pobočka lehce přístupná všem klientům i obchodním partnerům.

„Stěhování je logickým vyústěním našeho růstu. I do budoucna plánujeme další rozvoj naší pobočky tak, abychom mohli zákazníkům nadále poskytovat perfektní služby pod hlavičkou RENOMIA,“ okomentovala stěhování na novou adresu Zdeňka Kováříková, ředitelka pobočky Plzeň.

V souvislosti se stěhováním dochází rovněž ke změně korespondenční adresy pobočky a telefonního čísla. RENOMIA lze nyní kontaktovat na adrese Nádražní 2744/ 14, 301 00 Plzeň a na telefonním čísle 371 372 300. E-mailové kontakty zůstávají beze změn. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.