Čtvrtek 24. ledna. Svátek má Milena.

RENOMIA kupuje majoritní podíl v pojišťovací makléřské společnosti IMG, posílí svou pozici v zaměstnaneckých programech a službách občanům

Pojištění 11.01.2019 | 10:12 0 Komentářů

RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě, získává majoritní podíl ve společnosti IMG. Ta patří mezi přední české poskytovatele pojištění a finančních služeb pro firmy a občany a má širokou síť aktivních poradců. Oběma společnostem se tím otevírají cesty k synergii a dalšímu růstu. RENOMIA dále posílí v oblasti poskytování služeb občanům a zaměstnaneckých programech a IMG získá možnost využít know-how a moderní nástroje pro své poradce, risk management a řešení firemních pojistných programů.

„Společnost IMG má na trhu skvělou pověst a dlouhodobě poskytuje špičkové služby klientům, což potvrzuje její pozice na trhu. IMG se stane důležitou součástí naší rostoucí skupiny postavené na společných hodnotách a službě klientům. Na českém trhu v oblasti pojištění a finančních produktů pro občany vzniká významný hráč, který bude mít přes 250 zkušených specialistů a poradců. Celá RENOMIA GROUP tak bude mít přes 1 500 spolupracovníků,“ říká Jiří Nepala, Managing Partner RENOMIA.

Ve 25leté historii společnosti RENOMIA se jedná o jednu z největších akvizic, která tak potvrzuje dlouhodobou růstovou strategii, založenou jak na organickém rozvoji, tak akvizicích. Spojením RENOMIA a IMG vznikne na trhu první makléř, který překročil hranici 10 miliard Kč na spravovaném pojistném. Dosavadní management a celý tým IMG nadále zůstává aktivní, do budoucna pak budou používány obě obchodní značky.

„Pro další rozvoj jsme hledali partnera s dlouhodobou vizí, skvělým servisem pro klienty, moderními nástroji pro poradce a možností využití našich zkušeností. Díky souznění našich firemních hodnot věřím, že integrace do skupiny RENOMIA proběhne hladce a že její podpora a nově získané know-how nám umožní rychleji rozvíjet naše služby a spokojenost celého týmu,“ říká Ivan Souček, člen představenstva IMG.

Tisková zpráva RENOMIA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.