Sobota 24. července. Svátek má Kristýna.

Rekordní výhra ve Fortuně, i vítězství Sparty pomohlo, sázkař z Uherského Hradiště bere skoro 16 milionů!

Investice 21.05.2018 | 16:54 0 Komentářů

Hokejoví sázkaři museli víkendové finále světového šampionátu „absolvovat“ bez českého týmu, jeden ze sázkařů z Uherského Hradiště se pak obešel bez celého mistrovství. Opravdu unikátní výkon má za sebou mnohaletý klient Fortuny, který si od pátku do neděle poskládal celkem 23 tiketů, na které rozložil 45 tisíc korun. 17 jich neklaplo, nebo na nich byla jen zanedbatelná výhra, to ale není podstatné. Zbylých 6 totiž vyšlo, a tak si v neděli večer novopečený multimilionář mohl nalít brandy, zapálit doutník a začít přemýšlet, jak naloží s výhrou téměř 16 milionů korun.

Životní tiket obsahoval 30 zápasů plus za věrnostní body „přikoupené“ kursové zvýhodnění. A podstatné bylo rozhodnutí ho podat rovnou 3krát. Vedle zápasů ze španělské házené se na tiketu objevil i třeba litevský basket, všemu ale dominoval fotbal. Itálie, Španělsko, Turecko, Kazachstán a nechybělo ani Česko. Nebýt upachtěné výhry Sparty nad Olomoucí, tak by se na Slovácku neslavilo. 

„Čas od času se objeví nějaká ta plachta, tiket se spoustou příležitostí a obrovským kursem, který prostě vyjde a nás to pak stojí velké peníze. Většinou to bývá spíše dílem náhody, což ale určitě není tento případ. Sestavení takového tiketu mohlo zabrat i několik hodin. Tento klient si poctivě nastudoval, kterým týmům ke konci sezony o něco jde, kdo má jakou motivaci, kdo bojuje o „život“ a komu naopak už o nic nejde. Klobouk dolů před takovým přístupem. Štěstí je vždycky trochu potřeba, ale tady se mu šlo hodně naproti,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Výhru 15 milionů z prvních tří tiketů už klient v podstatě jenom „pocukroval“ dalšími třemi trefenými plachtami, postavenými na stejném základě. Na jedné bral 318 tisíc, na druhé 275 a na třetí 92 tisíc. Celková bilance za víkend, při odečtení vkladů, tedy v čistém, tak činí 15.640.000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.