Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Raiffeisenbank vylepšila nabídku podnikatelských účtů

Banky Raiffeisenbank 18.02.2020 | 14:13 0 Komentářů

Od začátku ledna změnila Raiffeisenbank poplatkovou strategii u podnikatelských účtů. Nově nabízí tři účty se širokou škálou bankovních služeb, které dokážou naplnit potřeby všech typů podnikatelských subjektů. Novou nabídku podpoří od února reklamní kampaň v duchu nového konceptu Respekt. Banka také upouští od názvu Podnikatelské eKonto.

„Protože se nám osvědčilo propojení osobního a podnikatelského světa, nabízíme v případě Chytrého a Aktivního účtu v podstatě stejné poplatky a služby jak na osobní, tak podnikatelské straně. Světovým účtem pro podnikatele pak dorovnáváme nabídku o komplexní tarif vhodný pro aktivní kontakt se zahraničím a s prémiovým bankovním servisem,” říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Chytrým podnikatelským účtem chce banka oslovit malé podnikatele a živnostníky, kterým záleží na vedení účtu zdarma bez nutnosti plnit jakékoliv podmínky. Plně vybavený Aktivní účet se širokou škálou produktů a služeb potom stojí 49 korun. Pro podnikatele, kteří často obchodují se zahraničím, má banka připravený Světový účet pro podnikatele. V příznivém měsíčním tarifu 499 korun získá majitel nad rámec služeb předchozích dvou účtů mimo jiné zvýhodněné ceny zahraničních plateb a prémiový bankovní servis.

„Věříme, že se nám podařilo sestavit nabídku účtů v té nejvyšší kvalitě, která nás opět  dostane na špici mezi ostatní banky. Akvizici podnikatelských účtů podpoříme od února kampaní, která se ponese v duchu našeho nového konceptu Respekt,” doplňuje Kopecká.

Součástí kampaně, která poběží od začátku února, je 30´ TV spot, se kterým se diváci setkají na všech kanálech TV Nova. Vizuál se objeví také v online médiích.

Video na youtube: https://youtu.be/nMZgFZ9r4wQ

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.