Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

RAIFFEISENBANK STARTUJE MĚSÍC PODNIKATELSKÝCH ÚVĚRŮ

Banky Raiffeisenbank 29.09.2015 | 15:08 0 Komentářů

V průběhu celého října bude Raiffeisenbank nabízet živnostníkům a malým firmám s ročním obratem do 50 milionů korun úvěry za zvýhodněných podmínek. Stane se tak v rámci podzimních Podnikatelských dnů, které navazují na podobnou akci banky z jara letošního roku. Nyní tak mohou noví i stávající klienti Raiffeisenbank získat 1% slevu z úrokové sazby u úvěrů do 2 milionů korun a 0,5% slevu u úvěrů s vyšším limitem. 

Podnikatelské dny samozřejmě pamatují i na možnost zvýhodněného refinancování a konsolidace úvěrů. V případě sloučení úvěrů do jednoho proto v říjnu nabízí Raiffeisenbank podnikatelům úrokové sazby již od 4,2%p.a. Segmentový specialista Jan Pari vtéto souvislosti klientům radí: „Spojte všechny své úvěry určenépro vaše podnikání do jednoho. Ušetříte tím náklady navedeníúvěru a získáte výhodnější měsíční splátku. Navíc si o adekvátní část úroku z podnikatelského úvěru můžete snížit daňový základ.“

Podnikatelské dny se ve všech pobočkách Raiffeisenbank konají od 1. do 31. října 2015. Poskytnuté benefity pak lze čerpat až do konce letošního roku. Více informací naleznou zájemci na adrese www.podnikatelskedny.cz.

„Naše banka si váží snahy a práce zkušených i začínajících podnikatelů. Proto se snažíme nabízet přesně takové produkty, které živnostníci potřebují kpodpoře a růstu svého podnikání. Nechceme pro ně být jen zprostředkovatelem služeb, ale skutečným partnerem,“ doplňuje Jan Pari.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.