Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

Raiffeisenbank spustila nový web pro privátní klientelu

Banky Raiffeisenbank 18.07.2017 | 14:00 0 Komentářů

Privátní bankovnictví Raiffeisenbank, které klienti znají pod značkou Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR), se může pyšnit oceněním Nejlepší privátní banka v České republice roku 2016. Banka navazuje na úspěch dalším zkvalitňováním bankovních služeb a pro privátní klientelu spouští nový přehledný web dostupný nejen z osobních počítačů, ale i tabletů a smartphonů.

Design stránek www.fwr.cz dopřává návštěvníkům přímé rozhraní, kde si mohou vybrat informace o produktech, službách či správě majetku. K dispozici je také přihlášení do internetového bankovnictví a nechybí ani kontakty na pobočky privátního bankovnictví. „Prostřednictvím nových webových stránek chceme klientům nabídnout jednoduché a příjemné uživatelské prostředí. To se nese v inspirativním duchu spolupráce s uznávaným designérem Ronym Pleslem,“ říká ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank Jan Remr. Rony Plesl se stal také jednou z tváří aktuální kampaně banky podporující její privátní bankovnictví pod značkou Friedrich Wilhelm Raiffeisen. 

Nejlepší privátní bankou v České republice za rok 2016 vyhlásil privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen prestižní mezinárodní magazín EMEA Finance v rámci cen Europe Banking Awards.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.