Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Raiffeisenbank otvírá nově zrekonstruovaný salonek na Letišti Václava Havla v Praze

Banky Raiffeisenbank 18.06.2018 | 12:43 0 Komentářů

Pražské Letiště Václava Havla má nově zrekonstruovaný salonek pro náročné klienty Raiffeisenbank, ale i další hosty. Nachází se ve 2. patře odletové haly na Terminálu 2 a všechny jeho výhody jsou zdarma k dispozici držitelům vybraných prémiových platebních karet Raiffeisenbank. Součástí služeb je také Private Check-in Service, poskytovaný cestujícím v rámci odbavení.

Samotná rekonstrukce salonku Raiffeisenbank Lounge probíhala šest týdnů a po jejím dokončení má navýšenou kapacitu pro 150 lidí. Je kompletně přestavěný a modernizovaný.

„Všechno je nové jak stavebně, tak interiérově. Naším cílem bylo učinit prostor otevřenější a světlejší. Salonek má novou recepci, catering, sezení i dětský koutek. Nechybí však ani intimnější místo v podobě sedačkových boxů, speciálních křesel či oddělený prostor pro komornější schůzky. Mysleli jsme též na technologie a do sedaček nechali zabudovat vstupy pro nabíjení,” říká Hana Kovářová, ředitelka marketingu Raiffeisenbank.

„V posledních letech investovalo Letiště Praha do rozšiřování a zkvalitňování celé řady svých služeb a produktů tak, aby mohlo poskytovat cestujícím co nejvyšší komfort. Jsme rádi, že díky našemu silnému partnerství s Raiffeisenbank můžeme i nadále nabízet co nejkvalitnější služby také těm náročnějším cestujícím. Věříme, že nově zrekonstruovaný salonek Raiffeisenbank Lounge přispěje k jejich celkovému pohodlí,“ říká Jiří Petržilka, výkonný ředitel neleteckého obchodu Letiště Praha.

Nadstandardní péče, nejen pro cestující, je součástí strategie banky, která cílí na náročné klienty vyžadující individuální přístup a exkluzivní služby.

V salonku je každý den od 5 do 22 hodiny návštěvníkům, kromě pohodlí a komfortu, k dispozici občerstvení, TV, wifi, denní tisk, tablety, dětský koutek, ale i sprchy.

Salonek ročně navštíví kolem 30 tisíc cestujících z celého světa. Mezi nimi právě i klienti Raiffeisenbank, kterým chce banka zajistit all-inclusive péči v luxusním prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.