Neděle 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

Raiffeisenbank ohodnocena jako nejkvalitnější poskytovatel životního pojištění

Banky Raiffeisenbank 07.02.2018 | 12:40 0 Komentářů

Raiffeisenbank si k titulu nejpřívětivější banky roku 2017 nově připisuje další. Podle společnosti Market Vision, která každoročně realizuje studii zaměřenou na nabídku životního pojištění na tuzemském trhu, je totiž Raiffeisenbank nejkvalitnějším poskytovatelem těchto služeb. Vysoké hodnocení si banka vysloužila zejména v oblasti osobního jednání s poradcem, kde Index Kvality Obsluhy dosáhl až 80 %. Úspěch sklidily také bankovní pobočky.

První místo v žebříčku nejkvalitnějších poskytovatelů životního pojištění za rok 2017 si Raiffeisenbank vysloužila s celkovým Indexem Kvality Obsluhy 78 %. Kvalita služeb byla hodnocena v rámci šesti konkrétních oblastí, a to internetových stránek, infolinky, poboček, obchodních schůzek, hodnocení poradce a nakonec celkové spokojenosti Mystery Shopperů, kteří průzkum prováděli. Ve většině těchto sledovaných oblastí Raiffeisenbank dosáhla vyššího hodnocení, než je tržní průměr.

Největší úspěch banka zaznamenala v oblasti jednání s poradcem, kde zároveň dosáhla nejvyššího výsledku ze všech sledovaných společností, tedy 80 %. Poradci byli nejvíce oceňováni za vřelý přístup, reprezentativní vzhled i opravdový zájem o potřeby klienta. „Spokojenost klientů je pro nás, jako banku inspirovanou klienty, jednou z hlavních priorit. Naši pracovníci se snaží nejen vyhovět všem požadavkům, se kterými se na ně klienti denně obrací, ale zároveň jim poskytnout maximální servis, který provází lidský přístup i zájem o potřeby každého z nich. To je také důvod, proč se nám již třetím rokem podařilo obhájit titul klientsky nejpřívětivější banky roku,“ říká Martin Procházka, ředitel distribuční sítě Raiffeisenbank.

Nemalý úspěch sklidily také internetové stránky Raiffeisenbank či její pobočky. Mystery Shoppeři v rámci studie navštívili celkem 10 poboček Raiffeisenbank po celé republice. Nejlepší hodnocení si vysloužily 2 pražské pobočky s výsledkem 91 %, celkově se jednalo o desáté nejvyšší hodnocení ze 130 poboček všech navštívených společností.

Životní pojištění Raiffeisenbank nabízí svým klientům pod názvem Domino Invest. Těm, kteří chtějí zabezpečit sebe i svou rodinu pro případ fatálních událostí, jako je například smrt nebo trvalá invalidita, navíc banka nabízí možnost vlastní peníze zhodnocovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.