Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Raiffeisenbank odměňuje klienty se zdravým životním stylem

Banky Raiffeisenbank 24.05.2018 | 11:44 0 Komentářů

Raiffeisenbank nově nabízí klientům životní pojištění pod názvem Domino Invest 2018. Banka přichází s novým konceptem slev, zvýhodněnou cenou za zdravý životní styl, propracovaným financováním pro případ invalidity nebo prodlouženou dobou pojištění až do věku 80 let. Těm, kteří chtějí zabezpečit svou rodinu pro případ fatálních událostí, jako je například smrt nebo trvalá invalidita, navíc banka nabízí možnost vlastní peníze zhodnocovat.

„Naším cílem je motivovat klienty k odpovědnějšímu přístupu v oblasti péče o zdraví
a zároveň nabídnout produkt splňující nároky klientů na moderní životní pojištění,“
říká Roman Přeučil, produktový manažer Raiffeisenbank.

Banka bude nově nabízet slevu podle výše pojistného. V případě platby 1000 Kč měsíčně to bude 10 %, od 1500 Kč potom 15 %. Zvýhodněné ceny se dočkají také klienti se zdravým životním stylem, tedy například nekuřáci nebo ti s optimálním BMI (Body Mass Index).

Raiffeisenbank také upravuje podmínky a ceny u pojištění pro případ invalidity. Čekací (tzv. karenční) doba je nově snížena na 12 měsíců oproti dosavadním 24, a nově bude pojištění krýt také duševní choroby nejen ve III., ale i v I. a II. stupni invalidity. Dochází také k rozšíření krytí v případě dětské invalidity.

Podle studie společnosti Market Vision byla Raiffeisenbank vyhlášena nejkvalitnějším poskytovatelem životního pojištění na tuzemském trhu. Vysoké hodnocení si banka vysloužila zejména v oblasti osobního jednání s poradcem, kde klade důraz na vřelý přístup, reprezentativní vzhled i opravdový zájem o potřeby klienta. Pojistné produkty nabízí banka ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA, která již řadu let úzce spolupracuje se skupinou Raiffeisen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.