Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

RAIFFEISENBANK NOVĚ NABÍZÍ ÚVĚRY SE ZAJIŠTĚNÍM EVROPSKÉHO INVESTIČNÍHO FONDU

Banky Raiffeisenbank 18.10.2016 | 11:03 0 Komentářů

Raiffeisenbank jako jedna z mála českých bank přichází s nabídkou podnikatelských úvěrů se zárukou Evropského investičního fondu (EIF). Úvěr až do výše 650 tisíc korun je určen podnikatelům a malým firmám s obratem do 50 milionů Kč a mohou jej využít i začínající podnikatelé a firmy. Financování využívá záruky od Evropské unie v rámci programu pro zaměstnanost a sociální inovace (EaSI).

Raiffeisenbank od poloviny října nabízí úvěry se zárukou Evropského investičního fondu, které jsou vhodným řešením zejména pro podnikatele a malé firmy. Jedná se o neúčelové, splátkové úvěry ve výši 20 až 650 tisíc korun, se splatností 12 až 60 měsíců a úrokovou sazbou nejvýše 8,9 % p.a. Pro začínající podnikatele a firmy banka připravila startovací variantu tohoto úvěru, kdy limit úvěru je odvozen z obratů na účtu klienta. V tomto případě je maximální výše úvěru stanovena na 250 tisíc korun.

 „Díky spolupráci s EIF můžeme podnikatelům a firmám nabídnou zajímavé podmínky financování. Jedná se například o vyšší limit úvěru nebo fixní úrokovou sazbu maximálně 8,9 % p.a.,“ říká Tomáš Němčík, segmentový manažer v Raiffeisenbank.

 Novinka v nabídce Raiffeisenbank vyniká nejen nízkou úrokovou sazbou, ale také rychlým schvalovacím procesem. Podnikatelé jistě přivítají i fakt, že není třeba ručit směnkou.

 „Nový produkt ocení zejména podnikatelé a firmy, kterým stačí nižší limit úvěru a kteří mají zájem o financování investic nebo provozních potřeb. Dále pak začínající podnikatelé a firmy, jež potřebují financovat růst svého podnikání,“ doplňuje Tomáš Němčík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.