Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

RAIFFEISENBANK NABÍZÍ STUDENTŮM V LIMITOVANÉ AKCI ÚČET ZDARMA A NAVÍC S BONUSEM 555 KORUN

Banky Raiffeisenbank 15.09.2015 | 14:11 0 Komentářů

Podle výsledků průzkumu Raiffeisenbank využívá 90 % českých studentů nějaký typ studentského účtu. Sedm z deseti studentů pak zůstaneu své banky i po skončení studia a přechází na běžný účet.Důležitým faktorem při rozhodování o volbě banky je pro studenty výše poplatku za vedení účtu. 

Na tuto skutečnost reaguje Raiffeisenbank limitovanou poprázdninovou akcí. Každý student, který si do konce října letošního roku založí nadstandardně vybavenéeKonto STUDENT, bude mít vedení tohoto účtu zcela zdarma, a to po celou dobu jeho užívání. Navíc se může těšit na finanční bonus ve výši 555 Kč, který obdrží po první platbě debetní kartou a který může následně využít například na nákup učebních pomůcek.

„Průzkum ukázal, že prim mezi studenty hrají velké banky. To může souviset s tím, že více než třetině studentů vybírají první kontojejich rodiče, kteří logicky volí banku, u níž mají sami vedený účet,“říká produktový manažer Raiffeisenbank Roman Přeučil a dodává: „Studenti, kteří se při výběru banky neřídí doporučením rodičů, kladou z 18 % důraz na vedení účtu bez poplatků či na jiné výhodné podmínky. Jen o něco méně jejich vrstevníků se pak ohlíží na dostupnost bankomatů a poboček či doporučení známých.“

eKonto STUDENT zdarma a s bonusem 555 Kč

„S ohledem na tyto poznatky a nedávný začátek nového školního roku přicházímes limitovanou akční nabídkou na vedení nadstandardně vybaveného studentského účtu zcela bez poplatků a navíc sfinančním bonusem,“ říká Roman Přeučil. Každý, kdo si v době konání akce, tedy od 14. září do konce října 2015, založí eKonto STUDENT, jej bude mít po celou dobu užívání zdarma. Až do věku 26 let tak ušetří 49 korun měsíčně, což je běžný poplatek za vedení studentského účtu. „Studentům navíc po první platbě debetní kartou pro úspěšný začátek vložíme na takto založený účet 555 korun,“ doplňuje Roman Přeučil.

Účet eKonto STUDENT má i mnoho dalších výhod.„Oproti jiným bankám například bereme vpotaz, že mnoho mladých lidí odjíždí studovat dozahraničí. Proto studentům poskytujeme možnost neomezeného výběru nejen z českých, ale i zahraničních bankomatů zdarma, stejně jako vedení účtu v devíti možných měnách. Samozřejmostí je pak vedení bezkontaktní debetní karty, bezkontaktní nálepky či kreditní karty EASY,“ uvádí Roman Přeučil.

Průzkum exkluzivně pro Raiffeisenbank realizovala společnost NMS Market Research v průběhu května 2015. Osloveno bylo celkem 735 studentů či absolventů ve věkovém rozmezí 18–30 let z celé České republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.