Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Raiffeisenbank nabízí podnikatelům úrok max. 5,9 %

Banky Raiffeisenbank 01.04.2019 | 11:55 0 Komentářů

I letos Raiffeisenbank startuje jarní Podnikatelské dny, v rámci kterých podnikatelům a firmám s ročním obratem do 50 milionů korun nabízí výhodné služby pro jejich rozvoj. Benefitů je více než v minulosti a pokrývají všechny fáze podnikání. Největším lákadlem je úroková sazba podnikatelských úvěrů v maximální výši 5,9 procenta ročně.

„Letos jsme připravili kampaň tak, aby byla co nejvíce komplexní a nabídli jsme benefity pro všechny fáze podnikání našich současných i potenciálních klientů. Věříme, že zejména nabídka podnikatelského úvěru s úrokovou sazbou nejvýše 5,9 procent ročně bude podnikatele motivovat k většímu zájmu o naše služby a produkty,“ uvádí segmentový manažer Tomáš Němčík.

Zájemci mohou během akce také využít například bezplatný účet pro složení základního kapitálu či platební terminál s výhodnějšími podmínkami. Nově založené firmy mají možnost získat na jeden rok zdarma vedení podnikatelského eKonta SMART. Výhody mohou čerpat i podnikatelé, kteří pořizují nové firemní automobily. V rámci Podnikatelských dnů získají financování nového vozu se sazbou 3,99 procent ročně s možností nulové akontace.

Raiffeisenbank připravila pro tuto kampaň webovou stránku www.podnikatelskedny.cz, která obsahuje veškeré podrobnosti o nabízených produktech a službách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.