Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

RAIFFEISENBANK NABÍZÍ NOVÝ PODÍLOVÝ FOND S NULOVÝM VSTUPNÍM POPLATKEM

Banky Raiffeisenbank 09.04.2015 | 12:18 0 Komentářů

Raiffeisen investiční společnost připravila u příležitosti Světového dne investičních fondů nový otevřený podílový fond. Do tohoto fondu je možné investovat do konce dubna 2015 s nulovým vstupním poplatkem. 

Raiffeisen investiční společnost (RIS) je jednou z nejrychleji rostoucích investičních společností na tuzemském trhu. Letos se připojila k již druhému ročníku oslav Světového dne investičních fondů a při této příležitosti investorům nabízí Raiffeisen fond optimálního rozložení. Jedná se o smíšený speciální fond, který funguje na principu tzv. multi-asset strategie, což znamená, že může investovat majetek do širokého spektra investičních nástrojů, vč. komoditních derivátů a cizích měn, s cílem dosahovat co nejpozitivnějšího výnosu.

„Investice je vhodná pro klienty, kteří chtějí své portfolio doplnit o široce diverzifikovaný fond, jehož nespornou výhodou je odolnost vůči poklesům a nenadálým událostem na trhu. Fond je řízen na základě investičních modelů, které rozhodují o vhodné příležitosti pro nákup a prodej,“ říká investiční ředitel Raiffeisenbank Michal Ondruška. Tento trend v investování je velmi populární na vyspělých trzích a je zajímavým řešením pro méně konzervativní investory s alespoň pětiletým investičním horizontem. Raiffeisenbank nabízí nový fond s nulovým vstupním poplatkem po dobu upisovacího období, které trvá od 7. do 30. dubna 2015.   

Světový den investičních fondů

Oslavu Světového dne investičních fondů pořádá v ČR Asociace pro kapitálový trh (AKAT). Cílem této akce je informovat širokou veřejnost o možnostech a výhodách dlouhodobého a pravidelného investování do podílových fondů a šířit v tomto směru osvětu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.