Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

RAIFFEISEN SPOUŠTÍ FOND VHODNÝ PRO DLOUHODOBÉ SPOŘENÍ NA DŮCHOD, NABÍZÍ NULOVÉ VSTUPNÍ POPLATKY

Banky Raiffeisenbank 09.06.2014 | 11:15 0 Komentářů

Raiffeisen investiční společnost spouští tři nové fondy, ke kterým v rámci kampaně nabídne zvýhodněné poplatky. Raiffeisen fond pravidelných investic je vhodnou alternativou pro klienty, kteří hledají možnost dlouhodobého spoření po chystaném zrušení 2. pilíře důchodové reformy.

Raiffeisen investiční společnost (RIS) rozšiřuje svou nabídku o tři nové fondy: Raiffeisen fond akciových trhů, Raiffeisen fond dluhopisových trendů a Raiffeisen fond pravidelných investic. Fond pravidelných investic banka nabídne s nulovým vstupním poplatkem, ostatní fondy mají v rámci kampaně do konce července 50% slevu na poplatku.

Raiffeisen fond pravidelných investic je vhodný především pro ty klienty, kteří hledají další alternativu k dlouhodobému spoření na důchod. „Vláda opět potvrdila, že zruší 2. pilíř důchodové reformy. Nový fond je vhodnou alternativou pro ty klienty, kteří nechtějí v důchodu spoléhat na stát. Jeho zaměření je podobné jako u dynamických fondů ve 2. pilíři, oproti těm ale nabízí možnost z fondu kdykoli vystoupit pro řešení případných nenadálých výdajů,” uvedl investiční ředitel Raiffeisenbank Michal Ondruška.

Fond pravidelných investic je tak vhodný především pro dlouhodobé investory. Zaměřením se jedná
o smíšený fond, kde část jeho majetku bude směřovat do akciových investic po celém světě, které budou doplněny dluhopisy či jinými instrumenty zaměřenými především na rozvíjející se trhy. RIS dále spouští Raiffeisen fond akciových trhů zaměřený především na akcie rozvíjejících se zemí
a Raiffeisen fond dluhopisových trendů, který bude investovat především do korunových dluhopisů.

Raiffeisen investiční společnost zahájila svou činnost v loňském roce. Klientům postupně zajistí komplexní nabídku služeb v oblasti investičních produktů a finančního plánování, zaměřit se chce především na fondy denominované v českých korunách. Vznik RIS plně zapadá do strategie Raiffeisenbank zaměřené na kvalitní poradenství a investice. „V letošním roce jsme jednou z nejrychleji rostoucích investičních společnosti na českém trhu, klienti hledají alternativy k nízkým výnosům na spořicích účtech i možnosti dlouhodobých investic k zajištění spokojeného stáří,“ uzavřel Michal Ondruška.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.