Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

Raiffeisen Bank International jmenovala Oyvinda Oanese novým generálním ředitelem online banky ZUNO

Banky ZUNO Bank 08.10.2013 | 10:08 0 Komentářů

Raiffeisen Bank International (RBI) dnes jmenovala Oyvinda Oanese novým generálním ředitelem banky ZUNO pro Českou republiku a Slovensko. ZUNO je online banka RBI působící na českém trhu od roku 2011. Rozhodnutí vedení RBI vstoupí v platnost od 1. listopadu 2013.

oyvind-oanes Oyvind Oanes bude působit v čele ZUNO, které má ambici posilovat svoji pozici na obou trzích: „Moje nová vedoucí úloha potvrzuje odhodlání našich akcionářů, jejich důvěru v online bankovnictví, v mou osobu a celý tým ZUNO, že dokážeme maximalizovat jeho potenciál. Jsem poctěn a zároveň přesvědčen, že ZUNO dosud nevyužilo všechny svoje kapacity. I v roce 2014 budeme nadále přinášet změny do bankovnictví a zaměřovat se na nárůst zákazníků v ještě větším tempu.“

Jmenováním nového generálního ředitele RBI vyjadřuje důvěru v online bankovnictví. „Raiffeisen Bank International se zavazuje nadále podporovat růst ZUNO v České republice a na Slovensku. Věříme, že pod vedením Oyvinda Oanese se ZUNO posune na další úroveň. Očekáváme také, že znalosti z online bankovnictví, které jsme dosud v ZUNO získali, efektivně využijeme v rámci celé skupiny, právě když se více zaměříme na digitální kanály,“ říká Aris Bogdaneris, člen představenstva Raiffeisen Bank International.

Oyvind Oanes, původem z Norska, má 41 let a v ZUNO působí od ledna 2012 jako marketingový ředitel. Doposud vedl týmy marketingu, prodeje a vývoje produktů. Dříve zastával vedoucí marketingové pozice na různých trzích v GE Money v Norsku, Švýcarsku a Rusku, také například v rakouské BAWAG PSK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.