Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Radek Hrdlička novým ředitelem firemní klientely v UniCredit Bank

Novým ředitelem úseku Firemní klientela se stal Radek Hrdlička (46 let). Na nově vytvořené pozici zodpovídá za koordinaci všech obchodních útvarů segmentu Firemní klientela v Česku a na Slovensku.

Radek Hrdlička je tou nejlepší volbou pro řízení obchodu firemních klientů. Během dvacetileté kariéry v UniCredit získal cenné zkušenosti s financováním předních korporátních společností a rozvojem obchodních vztahů. Tyto zkušenosti zúročí na nové pozici. UniCredit Bank patří mezi největší hráče v oblasti financování firem a dále svoji pozici dynamicky posiluje.

Radek Hrdlička zahájil svoji kariéru v UniCredit Bank již v roce 1996 na pozici úvěrového specialisty, později se stal poradcem pro firemní klienty. Od roku 2007 řídil obchodní tým obsluhující velké firemní klienty. Na této pozici vedl tým obchodníků a rozvíjel obchodní vztahy mezi bankou a jejími největšími korporátními klienty.

Hrdlička vystudoval Fakultu elektrotechnickou na Českém vysokém učení technickém. V roce 2008 také dokončil magisterské studium managementu na italské SDA Bocconi. Hovoří anglicky, německy a rusky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.