Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Půjčku od lidí můžete získat i offline. Zonky startuje spolupráci s Chytrým Honzou

V roce 2015 jsme se Zonkym přinesli do Česka online půjčky od lidí. A lidé si zatím navzájem půjčili skoro půl miliardy korun. Klidně z pohodlí domova, bez papírování a průtahů. Teď vstupujeme i do offline světa, aby si levněji, férověji a bez bank mohli půjčit opravdu všichni.

Šéfka Zonkyho Lucie Tvarůžková si při startu předsevzala, že stejně jako jiné podobné služby ve světě změní způsob, jakým se v Česku půjčují peníze. A to se Zonkymu daří. Už i české banky lákají klienty na jednodušší půjčku online. Nyní se chce Zonky přiblížit i lidem, kteří rádi využívají online služby, ale přesto by se rádi ještě osobně poradili s odborníky.

Proto 1. ledna 2017 odstartovala spolupráce mezi Zonkym a prozatím pěti pobočkami služby Chytrý Honza, prvního českého e-shopu s financemi. Ten si stejně jako Zonky klade za cíl zlidštit a zpříjemnit oblast finančních služeb. S půjčkou u Zonkyho vám rádi a ochotně poradí v Ostravě, Plzni, Liberci a na dvou Chytrých adresách v Praze. Pokud máte z banky osypky, ale přesto byste před uzavřením půjčky na Zonky rádi mluvili s někým z očí do očí, Chytrý Honza je tu pro vás!

A protože opakování je matka moudrosti, tady jsme vám znovu sepsali, proč se vyplatí půjčit si od lidí:

  • Obejdeme se bez papírů. U Zonkyho podepíšete smlouvu SMSkou, občanku i výpis z účtu vyfotíte mobilem a nahrajete do systému. Šetříme lesy, netiskneme na tuny papírů. Nepotřebujeme kurýry, aby je vozili z místa na místo. A slovo razítko u nás taky nezdomácnělo. Stručně řečeno, jestli se nechcete zaplétat s bankou právě kvůli přebujelé byrokracii, a přitom nevidíte jediný důvod, proč byste měli mít problém se splácením, mrkněte rovnou na naše webové stránky (www.zonky.cz).
  • Zonkyho zajímají lidé, ne čísla. Nediskriminujeme živnostníky, umělce, co bydlí na lodi, ani rodiče na rodičovské. Chápeme, že když jste studovali nebo pracovali v cizině a vracíte se domů, nemáte v Česku žádné záznamy. Pro investory, kteří vám u nás půjčují, není zas tak podstatné, jestli bydlíte v nájmu nebo ve svém. Jestli jste živnostník anebo zaměstnanec. Zajímá je, co umíte a jaké máte plány. A Zonkyho online tržiště je tu od toho, abyste investory prostřednictvím svého příběhu zaujali. Pokud se tak stane, často se na cílovou částku složí během pár hodin. Někdy i minut. A vy můžete slavit.
  • Příjemně nebo zdarma. Poptávku u Zonkyho zadáte během pár minut a nabídku můžete mít už za pár hodin. Podle toho, jak se vám bude zamlouvat, si můžete ještě upravit výši měsíční splátky směrem nahoru či dolů, což vám zatím žádná banka nedovolí. My od Zonkyho vyznáváme heslo: Příjemně nebo bez poplatku. Pokud nejste s průběhem schvalovacího procesu spokojeni, nemusíte platit poplatek za zprostředkování půjčky.
  • Nejlepší úroky na trhu. Jsme technologická firma a nemáme žádný drahý bankovní aparát. Fungujeme efektivně a jako odměna za naši práci nám stačí 2 % z každé půjčky a 1 % z investic. Díky tomu můžeme půjčovat od 3,99 % a investorům nabízet průměrný výnos asi 6,5 – 9,5 % za rok. Nemáme skryté poplatky, kdykoli můžete vložit mimořádnou splátku nebo půjčku doplatit úplně. Úplně zdarma. Klient, který u Zonkyho už jednu půjčku splatil a poptává druhou, dostane nabídku s ještě lepším úrokem.
  • Kolem Zonkyho je komunita. Investoři, klienti i všichni, co se starají, aby Zonky fungoval, jak má, jsou rovnocennými partnery. Investoři, kteří platformu denně používají, nám poskytují zpětnou vazbu, takže ji můžeme neustále zlepšovat. Pokud se některý z klientů dostane do problémů se splácením, například proto, že přišel o práci, komunita se to dozví. A už několikrát díky její pomoci našel novou.

Tisková zpráva: Zonky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.