Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Przemysław Vonau byl jmenován členem představenstva skupiny AAA AUTO

Investice 03.09.2015 | 09:40 0 Komentářů

Przemysław Vonau, který dosud zastával funkci ředitele zastoupení AAA AUTO v Polsku, byl jmenován do funkce člena představenstva skupiny AAA AUTO, největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě. 

Przemysław Vonau bude ve své nové funkci odpovědný především za rozvoj podnikatelských aktivit skupiny v Polsku a dalších zemích, ve kterých AAA AUTO působí, tedy v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Stejně tak bude mít na starosti vytváření nových obchodních aktivit společnosti. V dubnu tohoto roku stál Przemyslav Vonau za úspěšným návratem AAA AUTO na polský trh, kdy měl na starosti otevření první pobočky v Piasecznu u Varšavy.

Przemysław Vonau byl v minulosti generálním ředitelem polské divize mezinárodní poradenské společnosti Roland Berger Strategy Consultants, která se věnuje manažerskému poradenství. Dříve pracoval na vedoucích pozicích v různých společnostech na Ukrajině a v Polsku. Titul MBA získal na ekonomické fakultě INSEAD v oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické ve Varšavě.

Zdroj: Tisková zpráva AAA AUTO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.