CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

17. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Prohlášení České pojišťovny ke spolupráci s pardubickým Dostihovým spolkem

 


 

Česká pojišťovna potvrzuje, že v současné době probíhají jednání s vedením města Pardubice o další spolupráci. Tato jednání probíhají naprosto standardně a pro Českou pojišťovnu nijak dramaticky či překvapivě. Nedílnou součástí těchto jednání jsou samozřejmě jak finanční, tak i organizační záležitosti týkající se minulé i případné budoucí spolupráce. Veškerá tato jednání vede Česká pojišťovna s jednoznačným cílem dalšího zkvalitnění dostihového sportu v Pardubicích.

Česká pojišťovna v žádném případě nemůže potvrdit nepodložená čísla, která se v souvislosti s výše uvedenými diskuzemi s městem Pardubice v posledních dnech objevila v médiích. Je samozřejmé, že celková dotace České pojišťovny do Velké pardubické nepokrývá jen odměnu pro vítěze, ale zahrnuje i další náklady organizace celého závodu. Je z našeho pohledu velmi nešťastné, pokud se v médiích objevuji informace vytržené z kontextu, které v žádném případě neprospívají dobrému jménu a značce Velká pardubická.

Česká pojišťovna má zájem podporovat český dostihový sport a ve spolupráci se stabilním partnerem dále rozvíjet tradici Velké pardubické. S ohledem na dosud neuzavřená jednání České pojišťovny, jakožto hlavního sponzora Velké pardubické, s ostatními partnery o podmínkách spolupráce v dalších letech však nebude ČP až do jejich skončení k celé věci poskytovat další informace.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022

Podpojištění nemovitosti a jeho nástrahy

Optimisté odhadují, že ze všech majetkových smluv je jich v pojišťovnictví polovina podpojištěná. Pesimisté pak k tomu dodávají, že podpojištěných je kolem 80 procent smluv. S tím, jak se v poslední době zvyšovaly ceny stavebního materiálu, nabývá téma podpojištění další rozměr. Na […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.