CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

17. 01. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Prohlášení České pojišťovny ke spolupráci s pardubickým Dostihovým spolkem

 


 

Česká pojišťovna potvrzuje, že v současné době probíhají jednání s vedením města Pardubice o další spolupráci. Tato jednání probíhají naprosto standardně a pro Českou pojišťovnu nijak dramaticky či překvapivě. Nedílnou součástí těchto jednání jsou samozřejmě jak finanční, tak i organizační záležitosti týkající se minulé i případné budoucí spolupráce. Veškerá tato jednání vede Česká pojišťovna s jednoznačným cílem dalšího zkvalitnění dostihového sportu v Pardubicích.

Česká pojišťovna v žádném případě nemůže potvrdit nepodložená čísla, která se v souvislosti s výše uvedenými diskuzemi s městem Pardubice v posledních dnech objevila v médiích. Je samozřejmé, že celková dotace České pojišťovny do Velké pardubické nepokrývá jen odměnu pro vítěze, ale zahrnuje i další náklady organizace celého závodu. Je z našeho pohledu velmi nešťastné, pokud se v médiích objevuji informace vytržené z kontextu, které v žádném případě neprospívají dobrému jménu a značce Velká pardubická.

Česká pojišťovna má zájem podporovat český dostihový sport a ve spolupráci se stabilním partnerem dále rozvíjet tradici Velké pardubické. S ohledem na dosud neuzavřená jednání České pojišťovny, jakožto hlavního sponzora Velké pardubické, s ostatními partnery o podmínkách spolupráce v dalších letech však nebude ČP až do jejich skončení k celé věci poskytovat další informace.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Swiss Life v Česku posílí, stane se jedinou užívanou značkou po akvizici společnosti Fincentrum švýcarskou skupinou Swiss Life

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select  změní k 1. květnu 2023 název na Swiss Life Select. Dceřiná realitní společnost Fincentrum Reality, která patří mezi největší realitní kanceláře v zemi, změní název na Swiss Life Select Reality. Změnou názvů formálně končí post-akviziční proces spojení dvou tradičních finančně-poradenských společností Fincentrum a […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

03. 04. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *