Pátek 22. října. Svátek má Sabina.

Proběhlo setkání franchisantů, tentokrát vánoční

Investice 21.12.2018 | 15:20 0 Komentářů

V úterý, 18. 12. 2018, proběhlo již tradiční předvánoční setkání členů České asociace franchisingu, tentokrát v Tereziánském sálu Břevnovského kláštera. Setkání se neslo v duchu Vánoc s tématem „Jak se hladí duše aneb Vánoce s poezií“.

Všichni, kteří dorazili, ocenili krásu, mystičnost a nádhernou akustiku místa. Téma bylo tradiční, předvánoční, pojetí velmi netradiční, ale interpreti se jej zhostili na výbornou.

Večer zahájil Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu, masterfranchisant sítě NATURHOUSE, poděkoval za celoroční podporu a přízeň a hostům popřál do nového roku.

Hosté měli možnost vychutnat si tóny houslí, kontrabasu, cimbálu, krásný zpěv a procítěný přednes. Program se odrážel slavení Vánoc od nejstarších dob až do současnosti s hudebními ukázkami nejen klasického repertoáru s vánoční tématikou, ale též starých vánočních písní chodských i moravských, povídání o dobových zvycích, vánočních písních a koledách. Netradičně vánočně jsme si vyslechli zvuk dud a fanfrnochu, vše doplněno krásnou poezií Jaroslava Vrchlického, Luďka Munzara či Františka Halase.

Uměleckého přednesu se zhostila Barbora Munzarová, Miloš Černý zahrál na housle, dudy a společně s Evou Šašinková zazpívali. Na cimbál zahrál Michal Horsák, na kontrabas Eva Šašinková. Setkání bylo zakončenou ochutnávkou nejlepších evropských vín a výborným občerstvením „na špejli“.

„Doufáme, že se nám podařilo hosty vytrhnout alespoň na chvíli z předvánočního chaosu a poskytnout pěkné chvilky třeba k rozjímání. Hostům děkujeme, že si s námi přišli připít na krásné Vánoce a popřát si hodně štěstí a zdraví do příštího roku,“ říká Jiří Krajča, projektový manažer ČAF, www.czech-franchise.cz.

Že se v našem prostředí těší franchising velké oblibě dokazují velmi úspěšné koncepty, které mají v Čechách tradici více než deset let, takovými jsou například realitní síť CENTURY 21 nebo síť dietetických poraden Naturhouse.

Tisková zpráva ČAF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.