Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY EFPA ZDARMA!

Už jste zadali doma dětem učivo? Máme pro vás také něco, abyste mohli jít dětem a kolegům příkladem a využili čas k vlastnímu rozvoji: příprava na všechny odborné zkoušky u EFPA on-line a ZDARMA.


V souvislosti s aktuální situací s nejistým konáním termínů zkoušek jsme nasadili novinku na portále efpa.cz – online cvičné testy zdarma. Pro libovolnou zkoušku a bez nutnosti si cokoliv objednávat (e-learning, nebo zkoušku). Stačí se pouze na efpa.cz zaregistrovat a vytvořit si uživatelský účet (díky tomu každý uživatel uvidí svoji historii, progres a testy mu mohou individuálně opakovat chybné otázky z předchozích testů).

Po registraci budou cvičné testy zdarma dostupné přímo z titulní stránky portálu efpa.cz (viz níže), následně po prvním složeném testu je pak uživatelé najdou přímo na svém profilu mezi ostatními zakoupenými nebo dostupnými aktivitami. Kdo už je na efpa.cz zaregistrovaný, může takto zkoušet libovolné testy bez nutnosti si objednávat termín zkoušky.

Pro testy zdarma klikněte zde: https://efpa.cz/testy-na-zkousku

EFPA pomáhá veřejnosti

V těchto dnech se na nás obrací desítky osob s dotazy typu: „Jak mám pracovat se současnými rezervami?“, „Jak mám upravit své rodinné hospodaření?“, „Jak postupovat v případě potřeby odložit splátky úvěrů?“ a dalšími.

  • Pokud máte svého finančního poradce, neváhejte se na něj obrátit s jakýmikoliv dotazy.
  • Pokud finančního poradce nemáte, nebo vám není schopen pomoci, vyberte si z více než 300 poradců s certifikátem EFA/ EFP – kontaktovat je můžete přímo ze stránky https://efpa.cz/poradci – zde si podle regionu či jména vyberete vám nejbližšího odborníka.

EFPA bude každý týden zveřejňovat otázky našich spoluobčanů a odpovědi na ně, právě od poradců EFA/EFP – sledujte průběžně doplňovanou aktualitu na portále efpa.cz: https://efpa.cz/aktualita/226-efpa-pomaha-verejnosti-zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.