Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Přijďte v neděli na Letnou a běžte s FLEXI pro Paraple

Přijďte v neděli 8. června do Letenských sadů v Praze a běžte s FLEXI životním pojištěním pro Paraple. Centrum Paraple tu oslaví 20. výročí svého vzniku. Těšit se můžete na Jaroslava Uhlíře s kapelou, Čechomor i Tomáše Kluse. Zahájení akce se tradičně ujme Zdeněk Svěrák. Pojišťovna České spořitelny tu předá šek na 100 000 Kč na podporu spoluobčanů s hendikepem.

„Každý z nás se ve vteřině může ocitnout na invalidním vozíčku. Ve chvíli, kdy se nám od základů mění život, potřebujeme peníze i odbornou pomoc,“ upozorňuje na smutný fakt Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR Pojišťovny České spořitelny. „FLEXI životní pojištění zajišťuje obojí. Z pojištění mají klienti potřebné finanční prostředky a v Centru Paraple se učí, jak žít s hendikepem.“
Patnáctý ročník benefiční akce ve prospěch Centra Paraple startuje 8. června ve 14 hodin v pražských Letenských sadech. Účastníci Běhu pro Paraple podpoří hendikepované spoluobčany zaplacením startovného běhu na stometrové nebo čtyř kilometrové trati a mohou si užít bohatý program završený koncerty Jaroslava Uhlíře s kapelou, Tomáše Kluse a skupiny Čechomor.

FLEXI životní pojištění předá Zdeňku Svěrákovi, patronu Centra Paraple, šek na 100 000 Kč. Pro Paraple poběží také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny. Letos si opět zazávodí se svými kolegy na 100 metrů dlouhé trase a zaplacením startovného přispějí na dobrou věc.
Běžte s námi pro Paraple!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.