CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

24. 07. 2012

0 komentářů

Subjekty:

PŘI SJEDNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ ON-LINE ZÍSKAJÍ KLIENTI ČP TAKÉ POUKAZ V HODNOTĚ 200 KČ NA NÁKUP CEWE FOTOKNIHY

 


 

Pokud si sjednáte cestovní pojištění na webu ČP, dostanete nejen online slevu, ale nyní navíc i poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup CEWE fotoknihy. On-line prostředí tak našlo v případě cestování synergii – pojištění přináší potřebnou ochranu, fotokniha zase umožní vychutnat si zážitky po dovolené v atraktivní podobě,“ říká Jiří Randák, ředitel Odboru řízení internetového prodeje ČP.

Klient s uzavřeným a zaplaceným cestovním pojištěním České pojišťovny následně obdrží e-mailem speciální poukaz s kódem.
Ten může na webu Fotolabu.cz využít až do konce října při nákupu jakékoli fotoknihy. 

Díky této mimořádné akci mohou naši klienti zdarma při své on-line objednávce získat dvě varianty CEWE fotoknihy. Pokud by se rozhodli pro jiné parametry fotoknihy, samozřejmě jim platí dvousetkorunová sleva,“ upřesňuje Jiří Randák.

Cestovní pojištění patří k oblíbeným produktům, které lidé sjednávají nejen na pobočkách, ale také využívají možností moderních elektronických zařízení. Důvody jsou zřejmé – rychlost sjednání, možnost navolit si parametry pojištění podle vlastních představ, komfortně elektronicky zaplatit nebo pojištění uzavřít na poslední chvíli, třeba i cestou na letiště.

 

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.