Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Prestižní ocenění Globální banka roku 2016 získala ING Bank

Banky ING Bank 15.12.2016 | 16:30 0 Komentářů

ING Bank byl udělen prestižní titul Global Bank of the Year 2016/Globální banka roku 2016.  Toto významné ocenění bankovních institucí Best Bank Awards uděluje každoročně časopis The Banker. 

ING Bank se může pochlubit prestižním oceněním pro nejlepší celosvětovou banku roku 2016. Tato cena byla ING Bank udělena na slavnostním vyhlašování cen v Londýně, které proběhlo 7. prosince 2016. „Jsem poctěn, že mohu jménem všech kolegů toto ocenění převzít,“ řekl viceprezident ING Bank Koos Timmermans, který se slavnostního ceremoniálu zúčastnil. „Je to výsledek usilovné práce všech našich 52 000 zaměstnanců po celém světě. Tyto ceny jsou pro nás skutečnou motivací k tomu, abychom pokračovali v inovacích a zdokonalování, a našim klientům nadále přinášeli čím dál kvalitnější služby.“

Porota při hodnocení více než 1000 přihlášek z celého světa posuzovala výsledky bank, jejich výkonnost i růst během uplynulého roku. Všechny banky musely předložit množství údajů o svém hospodaření, o technologických, inovačních a marketingových iniciativách.

Časopis The Banker ve svém rozhodnutí uvedl: „Blahopřejeme ING Bank k tomu, že se stala Globální bankou roku 2016. ING Bank se prezentovala souborem solidních výsledků a zároveň vůdčí investiční strategií v oblasti technologií, inovací a orientací na služby klientům. V celkovém souhrnu to byl skutečný recept na vítězství.“

V České republice působí ING Bank již 25 let. Za tu dobu si zde vybudovala silnou pozici nejen v oblasti korporátního bankovnictví, ale také u široké veřejnosti, které nabízí finanční produkty  zaměřené především na spoření a zhodnocování úspor.  ING Bank v České republice přes 400 tisíc spokojených zákazníků, kteří oceňují především stabilní zázemí této společnosti, kvalitu služeb a moderní přístup. „Totoho ocenění si velmi vážím a jsem přesvědčen, že náš inovativní a prozákaznický přístup je tou správnou cestou pro dlouhodobě udržitelný růst ING Bank i v České republice,“ říká Isold Heemstra, CEO ING Bank ČR.

Časopis The Banker je součásti skupiny Financial Times a sledování světového finančního sektoru se věnuje již od roku 1926. Jeho publikační činnost je zdrojem stěžejních údajů a analýz odvětví a slouží jako široce využívaný ukazatel celého globálního bankovnictví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.