Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Předcházejte nesnázím. Volkswagen Financial Services nabízí nově značková pojištění i při koupi za hotové

Pojištění 02.08.2016 | 13:17 0 Komentářů

Volkswagen Financial Services zahájil od 1. srpna prodej nové generace značkových pojistných produktů pro prodej vozidel BEZ FINANCOVÁNÍ. Zcela nové jsou pojistné produkty pro koncernové značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a SEAT, po třech letech došlo k vylepšení také u značkového ŠKODA Pojištění. Pojistné produkty byly vyvinuty se společnostmi  Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna. (Tisková zpráva: Volkswagen Fiancial Services)

„ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění pro vozidla bez financování významně doplňují naše portfolio nabízených služeb. Jedná se o komplexní produkty, které patří ke špičce pojištění vozů. A to především v jednoduchosti, vysokém pojistném krytí a širokém rozsahu pojistné ochrany. Klient si může zvolit ze dvou úrovní balíčků, z nichž i ten nižší poskytuje velmi vysokou ochranu pojistného krytí,“ říká Joachim Ewald, jednatel ve Volkswagen Financial Services.

Komplexní ochrana

Pojistné produkty mají balíčkový charakter a zahrnují povinné ručení, komplexní havarijní pojištění a další doplňková pojištění včetně pojištění všech skel automobilu či pořizovací ceny vozu – GAP ve vyšším balíčku. „U ŠKODA Pojištění mohou navíc klienti využít i doplňková volitelná připojištění, jako jsou úrazové pojištění osob a pojištění zavazadel ve vozidle,“ připomíná individualizaci nastavení pojistného krytí Joachim Ewald. Havarijní pojištění u ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT Pojištění nově kryje i hodnotu speciálního příslušenství, jako je prodloužená záruka nebo předplacený servis.

Nejrychlejší bonus na trhu

Součástí všech čtyř pojistných produktů je i atraktivní bonusový systém, který je postaven na principu zrychleného bonusu za bezeškodný průběh klienta. Již při 60 měsíční bezeškodní historii je sleva 50 %. „V dnešní uspěchané době má málokdo čas vyplňovat dokumenty pro pojišťovnu, proto stále více zákazníků oceňuje ŠKODA Pojištění kombinující vysokou míru pojistné ochrany s uživatelským komfortem při řešení neočekávaných událostí. Vše je cíleně nastaveno tak, aby se minimalizoval negativní dopad pojistné události na provozovatele vozidla. Co považuji za zvláště přínosné, je možnost sjednání ŠKODA Pojištění nejen na vůz zcela nový, ale i ojetý až do 5 let od první registrace,“ uvádí šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika Luboš Vlček.

„Jsme rádi, že ve spolupráci s Volkswagen Financial Services na trh uvádíme výhodné značkové produkty. Klientům zajišťují vysokou pojistnou ochranu, jež je v souladu s jejich aktuálními potřebami. Za největší výhody považuji atraktivní bonusový systém za bezeškodný průběh a pojištění vybraných rizik, které nás odlišují od běžných nabídek pojištění,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel Porsche Česká republika.

Nejen pro nové vozy, ale i pro automobily až do pěti let stáří

Klienti mohou čerpat výhody také díky konceptu Domovského servisu, ze kterého mimo jiné plyne pro řidiče jistota, že v rámci opravy budou vždy použity originální díly. V případě nehody má pak klient nárok na odtah do Domovského servisu zdarma, a to i ze zahraničí. Při odcizení vozu je klientovi garantováno bezplatné zapůjčení vozidla až na 60 dnů, u opravy vozu až na 20 dní.

Značková pojištění je možné sjednat pro vozidla nová i ojetá, s podmínkou stáří vozu do 60 měsíců. Klienti mohou vybírat ze dvou variant pojistné ochrany. U ŠKODA Pojištění je na výběr balíček  Plus nebo Standard, u Volkswagen Pojištění balíček TOP nebo BASIC, u Audi Pojištění balíček Platinum nebo Gold, u SEAT Pojištění balíček MAXI nebo MINI. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.