Neděle 20. června. Svátek má Květa.

PPL má nového ředitele

Investice 21.04.2016 | 12:12 0 Komentářů

Přepravní společnost PPL od dubna vede nový generální ředitel. Stal se jím Petr Chvátal, který ve funkci vystřídal Pavla Horáka. Petr Chvátal bude ve své pozici zodpovědný za řízení a rozvoj společnosti PPL v České republice a DHL Parcel na Slovensku. 

Petr Chvátal má technické a ekonomické vzdělání. Během své kariéry získal ocenění Logistický manažer roku 2006 a stal se vítězem National Quality Award pro rok 2005 (Evropská cena za kvalitu). Jako manažer s více než dvacetiletou praxí by v PPL rád využil své bohaté profesní zkušenosti, nejen z oblasti logistiky a dopravy. V minulých letech zastával funkci generálního ředitele v několika významných firmách, jako je CS Cargo a.s., arvato services a TNT Express Czech Republic.

Jmenování do čela PPL je pro mě nejen výzvou, ale zároveň závazkem. Rád bych navázal na mnohaletou úspěšnou práci celého týmu našich zaměstnanců i obchodních partnerů a upevnil a rozvinul postavení společností PPL a DHL Parcel Slovensko mezi předními přepravními společnostmi na českém a slovenském trhu. Těším se na spolupráci s mými novými kolegy, na kontakty se zákazníky a dodavateli a jsem přesvědčen, že společně zvládneme využít každé příležitosti, která přijde,“ řekl Petr Chvátal.

Pod vedením nového ředitele se již tento rok chystá celá řada nových produktů a služeb a také přizpůsobení struktury organizace současným trendům v oblasti e-commerce.

Tisková zpráva: PPL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.