Čtvrtek 15. dubna. Svátek má Anastázie.

Povinné ručení s pojištěním vozidla proti záplavě a povodni zdarma

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) přichází s unikátní nabídkou pro řidiče, kteří si do konce roku 2012 pojistí své vozidlo u ČPP. Získají zdarma na 1 rok připojištění vozidla proti záplavě a povodni. Nejenže tím pojišťovna ještě zatraktivní svoji nabídku jednoho z nejžádanějších povinných ručení, ale zároveň je tato nabídka připomínkou patnáctiletého či desetiletého výročí ničivých povodní na Moravě a následně v Čechách.

Nabídka pojištění vozidla proti povodni a záplavě zdarma je určena motoristům, kteří si letos sjednají v ČPP povinné ručení ve variantě SPECIÁLPOV nebo SUPERPOV. Pojištění pak bude platit celý jeden rok od data sjednání povinného ručení.

Aktuální nabídka bezplatného připojištění potvrzuje záměr pojišťovny ubírat se současným trendem kvality a rozšiřování nabídky povinného učení. Vedle doplňkových pojištění se ČPP vymezuje také v kvalitnějších asistenčních službách, v servisu při pojistných událostech a rychlosti samotných likvidací. Cílem ČPP je orientace na kvalitu povinného ručení, nikoliv pouze na cenu tohoto pojištění.

„Ukazuje se, že stále významnější roli při výběru pojištění hraje u motoristů kromě ceny také jeho kvalita,“ upozorňuje generální ředitel pojišťovny Jaroslav Besperát. „Lidé podstatně více zvažují výhodnost nejrůznějších benefitů, rozsah poskytovaných asistenčních služeb a především rychlost a kvalitu likvidace pojistných události,“ doplnil Besperát.

ČPP za posledních 5 let vykazuje vůbec nejrychlejší a nejstabilnější růst v počtu pojištěných vozidel na českém trhu,  podle statistik ČKP za posledních pět let navýšila svůj kmen o více než 400 tisíc vozidel. Díky svým úspěchům v posledních letech patří na domácím trhu ke špičce v tomto segmentu. Pojišťovna si dlouhodobě udržuje pozici třetího největšího poskytovatele tohoto typu pojištění na českém trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.