Pondělí 28. září. Svátek má Václav.

Poštovní účet lze nově na poštách založit už do 10 minut a ihned používat

Banky ČSOB 01.09.2020 | 14:01 0 Komentářů

Nově k otevření účtu na České poště s kartou a elektronickým bankovnictvím stačí pouhých 10 minut. Zkrácení a zjednodušení procesu je výsledkem partnerství ČSOB a České pošty.

„Většina klientů odchází do 10 minut s novým účtem, pojištěnou kartou a elektronickým bankovnictvím. Je to výsledek digitalizace a inovací, které nyní s Českou poštou zavádíme,“ uvádí Přemysl Hanzelka, ředitel Segmentu Poštovní spořitelny a dodává, že ambicí je tento čas pro klienty ještě více zkrátit.

Zjednodušení procesu zakládání účtů a zejména jeho digitalizace zkracuje čas na obsluhu klientů na poštách o 35 minut, omezuje fronty, výrazně redukuje počty papírových tiskopisů o 550 000 kusů ročně a snižuje chybovost. Modernizací procesu tak přispíváme i k ochraně přírody.

Spolu s účtem u Poštovní spořitelny získá klient zdarma až dvě platební karty pro placení v obchodě i na internetu a vybírání hotovosti z bankomatů nebo na poštách. „Denně v průměru otevřeme několik stovek nových Poštovních účtů a už nyní náš účet využívá více než půl milionu spokojených klientů,“ doplnil Přemysl Hanzelka.

K dalším výhodám Poštovního účtu patří možnost získání výhodnějšího pojištění, dostupné online spotřebitelské půjčky, sleva ze sazby hypotéky nebo o 40 haléřů levnější palivo v největší české síti čerpacích stanic EuroOil.

Pokud si klienti v průběhu září a října založí Poštovní účet s pojištěnou kartou a budou mít příjem na účet alespoň 5 000 Kč ve dvou po sobě následujících měsících, získají odměnu 500 Kč.

Navíc po celou dobu kampaně má každý týden 5 klientů možnost vyhrát 20 000 Kč. Více informací na webuwww.postovnisporitelna.cz/20000.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.