Neděle 07. března. Svátek má Tomáš.

Portu nabízí novým investorům poplatkové prázdniny na tři měsíce

Investice 09.04.2020 | 18:02 0 Komentářů

Praha, 9. dubna 2020 – Finanční trhy jsou nejníže za poslední tři roky. Je to doba ideální pro investování a nákup akcií ve slevách. Česká on-line investiční platforma Portu nabízí nově registrovaným klientům první tři měsíce investování zdarma bez manažerského poplatku.

„Trhy zaznamenávají rekordní poklesy až o 30 % a investoři procházejí náročným obdobím. Na druhou stranu je tato doba ideální na nákup nových investic, které lze nyní získat za výprodejové ceny. Naši klienti si toho jsou vědomi a chtějí z této situace vytěžit maximum. V posledních týdnech tak zaznamenáváme na Portu rekordní vklady. Nárůst vložených investic za poslední měsíc je více než 100% oproti průměru,“ říká Radim Krejčí, šéf investiční platformy Portu a dodává: „Jsme také přesvědčeni, že je ten pravý čas pro lidi, kteří o investování uvažují a nenašli zatím odvahu. Pokud nepromarní tuto příležitost a začnou investovat právě teď, za pár let toho určitě nebudou litovat. Proto jim vycházíme vstříc a nabízíme první tři měsíce investování zcela zdarma.“

Portu vznikla jako první česká robo platforma pro retailové klienty. Nabízí tak investorům portfolia, která za sebou mají už potvrzenou výkonnost. I samotné spektrum instrumentů dává prostor pro diverzifikaci a investování dle preferencí klienta. „Jsme schopni nabídnout klientům komplexní řešení pro jejich investice, od portfolií, tematických investic, až po dětský investiční účet se sníženým ročním poplatkem 0,25 %,“ doplňuje Krejčí.

Skvělým doplňkem investičního portfolia je v současné době i investice do sběratelských předmětů, které drží hodnotu i v ekonomicky náročných dobách. Vývoj jejich hodnoty není závislý na cenách akcií, dluhopisů nebo ekonomickém cyklu, což aktuální situace na finančních trzích potvrzuje. A právě takovou alternativu nabízí první česká on-line galerie Portu Gallery. Aktuálně zde probíhá například úpis legendárního Porsche 911 3.2L Clubsport M637 z roku 1989 nebo historických houslí Gennaro Testore z roku 1796. „Jako další investiční příležitost máme připravenu Alfu Romeo a chceme otevřít i další třídu aktiv jako jsou známky nebo sběratelsky cenné hodinky,“ uzavírá Krejčí.

Tisková zpráva Portu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.