Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

Porovnej24.cz jako první mezi srovnávači umožní platbu Bitcoinem

Investice 19.04.2018 | 16:15 0 Komentářů

Jeden z největších českých cenových srovnávačů, Porovnej24.cz, zavedl platbu Bitcoinem. Stává se tak vůbec první společností v oboru, která svým zákazníkům placení nejrozšířenější kryptoměnou na světě umožňuje. Porovnej24.cz tento způsob platby zavedlo hlavně kvůli vzrůstajícím požadavkům ze strany klientů.

„Jako moderní srovnávač, který využívají tisíce klientů k online sjednání pojištění, půjček a energií, reflektujeme aktuální trendy. Platby kryptoměnami se stávají po celém světě běžným standardem, rozhodli jsme se proto vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří virtuální měnu Bitcoin používají a kteří se na nás v poslední době obraceli s dotazy, zda platbu bitcoinem umožníme,“ uvedl zakladatel a partner společnosti Zbyněk Laisek. O možnost platit Bitcoiny byl největší zájem mezi lidmi ve věkovém rozmezí 25 – 30 let.

Právě vzrůstající poptávka po nových formách plateb ze strany klientů je podle Laiska jasným důkazem, že je nutné možnosti plateb rozšiřovat. Online platební metody si například při sjednávání cestovního pojištění volí až 78 % zákazníků. Ti většinou platí ihned kartou. Podobnou dynamiku lze očekávat právě i u plateb bitcoiny.

„Inovací se nebojíme, naopak věříme, že nám pomohou oslovit nové segmenty zákazníků, na které naši konkurenti zatím necílí. To nám kromě náskoku umožní službu optimalizovat pro co největší komfort, kteří naši zákazníci ocení po celou dobu užívání Porovnej24.cz, nejen při volbě formy platby,“ dodává Laisek.

Tisková zpráva Porovnej24.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.