Úterý 15. června. Svátek má Vít.

Pojišťovnou roku zvolili makléři Českou podnikatelskou pojišťovnu

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) se stala vítězem 16. ročníku ankety Pojišťovna roku, když zvítězila ve třech hlavních kategoriích. Výsledky hlasování včera zveřejnila Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Stejně jako v roce předchozím ČPP vyhrála nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů. Obhájila vítězství v kategorii Autopojištění a také druhé místo v kategorii Životní pojištění. V Pojištění občanů se ČPP dokázala vyšvihnout z loňského druhého místa na místo první.

Vyhráli jsme na celé čáře – máme tři zlaté a jedno stříbro. Podařilo se nám navázat na loňský úspěch a v obrovské konkurenci umístění dokonce ještě vylepšit. Získaných ocenění si velmi vážíme, jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou. Potvrzují, že naše produkty a služby jsou konkurenceschopné a jsou důkazem, že naše spolupráce s makléři je na vysoké úrovni,“ uvedl k triumfu ČPP v anketě její šéf Jaroslav Besperát.

Pro ČPP byl loňský rok nejúspěšnějším v její dvacetileté historii. ČPP rostla více než pojistný trh a stala se nejrychleji rostoucí pojišťovnou z top desítky. Celkové předepsané pojistné se zvýšilo o 6,2 procent a dosáhlo objemu 8,2 mld. Kč. S více než 1,1 milionem pojištěných vozidel je ČPP dlouhodobě trojkou v povinném ručení. Díky výsledkům v podnikatelských pojištěních se ČPP stala čtvrtou největší neživotní pojišťovnou na trhu.

Chtěl bych poděkovat všem obchodním partnerům a makléřům za skvělou spolupráci, která významně přispěla k dosaženým výsledkům. Za projevenou přízeň a důvěru děkuji také klientům, díky nimž je dnes ČPP úspěšnou obchodní značkou a vysoce respektovanou společností na českém pojistném trhu,“ uvedl Jaroslav Besperát. „ Tato významná ocenění jsou nejen naším úspěchem, ale vyznamenáním celé skupiny Vienna Insurance Group,  jejíž jsme součástí,“ doplnil Besperát.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Organizátory této nejstarší hodnotitelské soutěže jsou Asociace českých pojišťovacích makléřů a Česká asociace pojišťoven společně se specializovaným serverem oPojištění.cz. Záštitu nad 16. ročníkem ankety Pojišťovna roku převzal guvernér České národní banky Miroslav Singer.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.