Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Pojišťovna České spořitelny znovu vítězem Zlaté koruny – už poosmé!

Pojišťovna České spořitelny si znovu odnesla nejvyšší ocenění ze soutěže Zlatá koruna. Její klíčový produkt – FLEXI životní pojištění – už poosmé v řadě zvítězil v kategorii životní pojištění. Tímto výsledkem si FLEXI ještě více upevnilo pozici nejlepšího životního pojištění na českém trhu. Ocenění převzal 31. května Tomáš Vaníček, náměstek generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny.

„To, že naše FLEXI již osmkrát za sebou získalo v této soutěži zlatou medaili, není náhoda. FLEXI je na trhu dlouhodobě, letos je to už šestnáct let. Po celou tu dobu na něm intenzivně pracujeme, každý rok jej inovujeme, aby našim klientům přinášelo tu nejlepší finanční ochranu ve vážných životních situacích. Je vidět, že se nám to daří. Poděkovat však chci především hojnému počtu klientů, kteří byli za těch šestnáct let ve FLEXI pojištěni – je jich téměř dva miliony,“ komentuje nejnovější ocenění Tomáš Vaníček, náměstek generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny.

FLEXI životní pojištění poprvé získalo zlato v soutěži Zlatá koruna v roce 2009. Od té doby každoročně vítězí jako nejlepší produkt na trhu v kategorii životního pojištění. K získanému ocenění mu pravděpodobně pomohly také pravidelné inovace. Letos to bylo zvýhodněné pojistné v případě sjednání pojištění klíčových životních rizik (smrti, invalidity a vážných nemocí a úrazů), rozšíření počtu diagnóz u pojištění vážných nemocí a novinka u dětí – pojištění invalidity nebo dlouhodobé péče. Tyto inovace jsou v souladu s dlouhodobou strategií pojišťovny – zaměřit se na finanční ochranu klienta především ve vážných životních situacích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.