Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Pojišťovna Aegon vzkazuje klientům – fanděte našim hokejistům bez obav!

Pojišťovna Aegon připravila pro své klienty u příležitosti začínajícího hokejového šampionátu v Dánsku speciální akci. 

„Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, od nás dostane dvojnásobné pojistné plnění,“ popisuje podrobněji nabídku Michal Korejs, produktový ředitel společnosti Aegon a dodává: „zvýšená pravděpodobnost výskytu infarktu v době zápasu je totiž reálná hrozba.“

Tématem zvýšeného rizika srdeční příhody v průběhu sportovních zápasů se totiž zabývala studie provedená v Německu v roce 2006 v průběhu konání světového poháru FIFA. Výsledky studie ukázaly, že sledování stresujícího sportovního zápasu zvyšuje riziko infarktu více než dvojnásobně.

Akce se týká stávajících klientů pojišťovny Aegon, kteří mají v rámci svého životního pojištění sjednáno připojištění závažných onemocnění. Dvojnásobné pojistné plnění se vztahuje na ty dny šampionátu, v nichž bude česká hokejová reprezentace hrát zápas. Pojišťovna vyplatí pojistné plnění až do maximální výše 3 miliony korun. Pojistné plnění se kromě navýšení řídí standardními pojistnými podmínkami.

Ischemická choroba srdeční, mezi jejíž projevy infarkt myokardu patří, je jedno z nejčastěji se vyskytujících onemocnění v rozvinutých zemích, včetně České republiky. Srdeční infarkt je jednou z nejfrekventovanějších diagnóz v rámci pojištění závažných onemocnění. Není již pravidlem, že postihuje pouze starší ročníky. V dnešním uspěchaném světě postihuje běžně i osoby kolem 40 let věku. V ČR je více než polovina všech hospitalizací dospělých na interních odděleních podmíněna kardiovaskulárními chorobami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.