Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Podnikatelé a firmy v krajích mají zvýšenou chuť investovat, což se projevuje i ve zvýšeném zájmu o bankovní úvěry. Sberbank nově přichází s úvěrem 4,44 % a bez jakýchkoli poplatků

Banky Sberbank 06.10.2015 | 15:40 0 Komentářů

Téměř ve všech krajích ČR meziročně přibylo nových podnikatelů a firem a ty stávající zaznamenávají výrazné oživení poptávky. Každý kraj hlásí zvýšení průměrné mzdy, mnohdy více než o tři procenta. Vzrostly i tržby v průmyslu, ve čtyřech krajích dvojciferným tempem. Na základě zvýšené poptávky firem po investicích Sberbank představuje nový Firemní FÉR úvěr pro podnikatele a firemní klientelu s obratem do 25 milionů korun ročně. Úroková sazba neúčelového nezajištěného úvěru je od 4,44 % ročně, úvěr je poskytován zcela bez poplatků. Sjednání, vedení, změny i předčasné splacení úvěru je zdarma.

S rostoucí poptávkou nyní roste chuť i potřeba investovat přesně podle specifických potřeb podnikatelských záměrů. Sberbank vychází podnikatelům a malým firmám vstříc s Firemním FÉR úvěrem bez poplatků, další výhoda spočívá v tom, že banka posuzuje úvěry individuálně a nabízí financování na míru podle výše částky a sazby, kterou klient požaduje. I díky tomu banka oproti roku 2014 letos navýšila objem poskytnutých úvěrů o 70 %.

„Parametry Firemního FÉR úvěru jsme nastavili přesně podle požadavků klientů z řad živnostníků a malých firem. Pro klienty je klíčová úroková sazba a celková transparentnost úvěrových podmínek a poplatků tak, aby si dokázali sami přesně spočítat, jaká bude celková výše zaplacené částky. Neúčelový nezajištěný Firemní FÉR úvěr nabízíme se sazbou od 4,44 % ročně, klienti platí pouze úrok, bez poplatků a dalších nesmyslných podmínek,“ uvádí Jiří Kubát, segmentový manažer Sberbank CZ.

Sberbank s výhodným firemním úvěrem přichází právě v době nejvyššího hospodářského růstu za posledních šest let. Objem nově načerpaných firemních úvěrů za první pololetí se meziročně navýšil o více než třetinu. Na růstu ekonomiky je také pozitivní, že zůstává rovnoměrně rozložen napříč ekonomikou. Výrazná je jak domácí poptávka, tak poptávka zahraniční, tedy poptávka po českém vývozu.

Dobrou ekonomickou situaci potvrzuje i klient Sberbank, Seafood Expres, který se zabývá maloobchodem. „Z dlouhodobého hlediska se nám daří lépe.  Plánujeme rozšíření prodeje přímo v centru Prahy,“ uvádí zástupce firmy.

Stále více podnikatelů a firem vnímá Sberbank jako dobrého partnera při rozvoji podnikání. Díky novým úspěšným produktům a zlepšením klientského servisu Sberbank získala za tento rok o 30 % více klientů. Firemní FÉR úvěr od 4,44 % ročně je další novinka, která vychází klientům vstříc s konceptem férovosti, naprosté transparentnosti a rychlosti jednání. Výše sazby je dostupná doslova za pár minut. Každý zájemce o úvěr může využít aplikaci, kde zadá IČO své firmy a jednoduše zjistí, jakou nabídku Firemního FÉR úvěru nebo kontokorentu u Sberbank získá. Žadatelé, kteří preferují osobní setkání na pobočce, se již při první návštěvě pobočky dozví konkrétní sazbu.

Firemní FÉR úvěr se sazbou od 4,44 % ročně doplňuje nabídku nových běžných účtů FÉR konto PODNIKATEL a Firemní FÉR konto. Pro aktivní uživatele jsou zdarma a zahrnují většinu služeb, které firma při svém podnikání potřebuje. V nabídce také nechybí spořicí účet s nejvyšší sazbou na trhu (1,63 % p. a. do částky 300 tis. Kč).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.