Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

Počet uživatelů mobilní aplikace George překročil jeden milion. Klienti mohou soutěžit o milion minut předplatného na Netflixu

Banky 03.02.2021 | 11:38 0 Komentářů

Počet klientů, kteří používají pravidelně mobilní aplikaci George (měsíčně se do aplikace přihlásí minimálně jednou) přesáhl jeden milion. V loňském roce provedli klienti v mobilním bankovnictví George přes 35,6 milionu transakcí v celkovém objemu 195 miliard a George tak potvrdil svou pozici nejvyužívanější mobilní bankovní aplikace na trhu. Spořitelna u příležitosti dosažení tohoto milníku spustila pro uživatele George soutěž v mobilu a na sociálních sítích. Během ní postupně vybere 60 výherců, kteří získají předplatné Netflix Premium na milion minut zdarma.

„Máme z dosažení této mety obrovskou radost. Chceme to oslavit i s našimi klienty mobilního George, a proto jsme pro ně připravili během následujících tři týdnů soutěž, ve které mohou vyhrát milion minut zdarma pro sledování filmů či seriálů na Netflixu,” říká Filip Zeman, šéf digitálního bankovnictví České spořitelny a dodává: „Digitální bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní aplikací na českém trhu a z pohledu počtu zadaných transakcí brzy překoná i naše internetové bankovnictví,” doplnil Filip Zeman.

Klienti si v mobilním Georgi nejčastěji kontrolují zůstatek na svém účtu, spravují své finance, jednotlivé produkty a služby, zadávají platby nebo si aktivují slevový program Moneyback a následně získávají odměny za platby kartou u nejrůznějších obchodních partnerů. Mobilní aplikace podporuje okamžité platby, umožňuje založit on-line účet zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků, stejně tak si například vytvořit virtuální kartu, se kterou lze ihned začít platit v kamenných obchodech i při on-line nákupech.

Ze statistik využívání mobilního George za prosinec 2020 vyplývá, že počet přihlášení do aplikace dosáhl hodnoty 36 milionů. V průměru tedy uživatel do mobilního George zavítá minimálně jedenkrát denně. Meziročně vzrostl počet klientů mobilního bankovnictví o čtvrtinu a objem platebních transakcí o více než polovinu.

Počet zadaných transakcí

  Prosinec 2019 Prosinec 2020
George v mobilu 2 332 397 3 736 999
George na počítači 3 345 488 4 181 300

 

Objem zadaných transakcí

  Prosinec 2019 Prosinec 2020
George v mobilu 12,6 miliardy 23,6 miliardy
George na počítači 30,4 miliardy 56,4 miliardy

 

Co vše mobilní George umí

  • Rychlé domácí platby (okamžité platby) a SEPA platby
  • Slevový program Moneyback – odměny za platby kartou u nejrůznějších obchodních partnerů
  • Založení on-line účtu, který je bez jakýchkoliv poplatků (Standard účet)
  • Vytvoření virtuální karty, se kterou lze ihned platit, zároveň ji kdykoliv zrušit
  • Jednoduchou správu limitů ke kartám, snadné zablokování karty, apod.
  • Sjednání a správu stavebního spoření,
  • Správu investic
  • Sjednání spotřebitelských úvěrů,
  • Pojištění pro domácnosti a nemovitosti

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.