Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Pioneer Investments velí plnou parou vpřed s dividendovými fondy

Skupina Pioneer Investments se i letos připojuje k oslavám Světového dne investičních fondů. V rámci dubnové reklamní kampaně s mottem „Přístav pro vaše finance“ se zaměřila na komunikaci úspěšných dividendových fondů Pioneer s cílovaným výnosem ve výši až 7%. S kampaní se bude veřejnost setkávat prostřednictvím OOH reklamy (billboardy na hlavních tazích Prahy, metrofólie), rozhlasových spotů a na internetu. Nedílnou součástí kampaně jsou také aktivity PR a podpory prodeje. Ve spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia zároveň skupina po celý duben nabízí klientům bonusové podmínky pro investování do vybraných produktů Pioneer Investments.  

Kreativní a produkční stránku kampaně připravila agentura AG Geronimo, která se skupinou  Pioneer Investments spolupracuje již několik let. PR komunikaci zajišťuje agentura Stance Communications.

„Dividendový výnos pro klienty stále představuje významný benefit. Proto jsme rádi, že naší kampaní můžeme komunikovat mimořádně úspěšné dividendové fondy, které zatím své cíle vždy překonaly a zároveň mají potenciál výplatu vysokých dividend dlouhodobě udržet,“ říká Dana Kryńska, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR, a dodává: „Do kampaně je aktivně zapojena i mateřská UniCredit Bank. Na obchodních místech banky oslovíme klienty pomocí speciálních POS materiálů, mezi něž patří například plakáty nebo brožura k vybraným dividendovým fondům. Věříme, že kombinace prvotřídních produktů s pravidelnou výplatou vysokých dividend a bonusových obchodních podmínek klienty zaujme, a i těm konzervativnějším pomůže překonat obavy z volby dynamické strategie/ volatility akciového trhu.“ 

Řada Lucemburských fondů Pioneer Investments nabízející vysoký dividendový výnos představuje v současném prostředí nízkých úrokových sazeb pro investory atraktivní řešení. Hlavními hvězdami kampaně jsou fondy Pioneer Funds – European Equity Target Income (u primární třídy v EUR cíluje pro rok 2015 dividendu ve výši 7%) a Pioneer Funds – Global Multi-Asset Target Income (u primární třídy v USD cíluje pro rok 2015 dividendu ve výši 5%). Oba fondy dlouhodobě překonávají své cíle a navíc jsou klientům v ČR k dispozici také v měnově zajištěné třídě do českých korun.

Více informací o skupině Pioneer Investments v ČR a jejích produktech se dozvíte na webových stránkách www.pioneerinvestments.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.