Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

Petr Hadrava se stal ředitelem interního auditu Sberbank CZ

Banky 22.05.2017 | 19:38 0 Komentářů

V čele interního auditu Sberbank CZ stojí od května Petr Hadrava, odborník s mezinárodními zkušenostmi z finančního sektoru a poradenství.

Petr Hadrava (37) ve Sberbank CZ od května zastává funkci Head of internal audit a společně se svým týmem se bude intenzivně věnovat hodnocení a zlepšování účinnosti systému řízení rizik, řídících a kontrolních procesů a řízení a správy banky.

Petr má nejen mezinárodní profesní zkušenosti, ale především je certifikovaným interním auditorem, auditorem informačních systému a navíc také certifikovaným účetním. Posledních šest let pracoval v MetLife Europe jako Internal audit manager pro západní a střední Evropu, současně byl pro celou skupinu MetLife ceslosvětovým garantem auditního přístupu v oblasti prevence a detekce podvodů. Předchozí praxi získal v KPMG Czech Republic, dva roky působil také v KPMG Auckland jako externí auditor finančních institucí.

Petr je členem Rady Českého institutu interních auditorů, kde také působí jako lektor přípravných kurzů na složení zkoušek CIA. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty financí a účetnictví.

Tisková zpráva Sberbank CZ

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.