Sobota 23. března. Svátek má Ivona.

Peter Tölgyesi se vrací do společnosti LeasePlan ČR na pozici obchodního ředitele

Investice 18.10.2018 | 09:52 0 Komentářů

Obchodním ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika byl jmenován Peter Tölgyesi. LeasePlan je přední firmou ve správě podnikových autoparků, po celém světě se stará o více než 1,8 milionu vozidel.

Peter Tölgyesi se do firmy navrací po téměř sedmi letech, které strávil ve vedení společnosti ČEZ Korporátní služby, naposledy jako místopředseda rady jednatelů a ředitel úseku Nemovitosti a dopravní služby. Kariéru začínal v Komerční bance coby finanční analytik. Pak už jeho kroky směřovaly do české pobočky LeasePlanu. Nastoupil do ní v roce 1997, tedy jen dva roky po jejím založení, na pozici obchodního manažera. Postupně stoupal ve firemní hierarchii. Osm let vedl klientské oddělení společnosti, čtyři roky byl obchodním ředitelem. Nyní nastupuje do stejné funkce.

Mým hlavním úkolem je upevnit naše vedoucí postavení na trhu a realizovat dlouhodobou obchodní strategii, která odráží zásadní proměny, jimiž prochází celá oblast mobility,“ říká Peter Tölgyesi.

Obchodní ředitel české pobočky společnosti LeasePlan vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří cyklistika a lyžování.

Tisková zpráva LeasePlan ČR

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.