Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Personální a organizační změny v ČBA: Ing. Miroslav Zámečník ekonomickým analytikem ČBA, Mgr. Monika Petrásková manažerkou PR a komunikace

Novou pozici ekonomického analytika České bankovní asociace bude zastávat Ing. Miroslav Zámečník. V části agendy tak Miroslav Zámečník nahradí doc. Ing. Evu Zamrazilovou, CSc., jejíž působení ve funkci hlavní ekonomky ČBA skončilo v návaznosti na její jmenování předsedkyní Národní rozpočtové rady. Miroslav Zámečník vystudoval VŠE v Praze a později se věnoval studiím v USA. V minulosti působil, jako zástupce České republiky ve Světové bance a byl členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). Nadále zůstává hlavním ekonomickým komentátorem týdeníku Euro. 

Manažerkou PR a komunikace České bankovní asociace se s účinností od března stane Mgr. Monika Petrásková. Jejím hlavním úkolem bude zastřešovat veškeré komunikační aktivity ČBA a stane se tak namísto dosavadní agentury hlavním kontaktem pro média (kontakt +420 733 130 282, Petraskova@czech-ba.cz). Monika Petrásková spolupracovala s ČBA již v minulosti, kdy působila v agentuře Native PR. Kromě toho bude na pozici manažerky pro PR a komunikaci moci těžit ze svých zkušeností z oddělení komunikace na Ministerstvu financí a v Pražské teplárenské. Absolvovala magisterské studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.